Marina Lester Club

Restauracje1350
ostatnia aktualizacja oferty: 03 marca 2021

Marina Lester Club

Opis do oferty

Zapraszamy do restauracji specjalizującej się w daniach kuchni serbsko-włoskiej.

W naszej restauracji oferujemy nie tylko śniadania mistrzów. Obiady, kolacje, wszystkie inne doświadczenia kulinarne w naszej restauracji są mistrzowskie.

Zatrudniamy kucharzy pochodzących z Bałkanów i Włoch, którzy pokochali Mazury tak jak my i przynoszą nam swoje oryginalne przepisy i wirtuozerię w ich sporządzaniu. Gdy kończy się sezon, nasi przyjaciele wracają do 5-gwiazdkowych hotelów w Europie, aby tam popisywać się swoim kunsztem.

Oferujemy festiwale mięs, ryb, owoców morza, win i serów. Tak pieczołowicie sporządzonych i doprawionych dań nie znajdą Państwo nigdzie indziej na Mazurach. Nasz Mistrz Kuchni zaskoczy Państwa najbardziej Wysublimowanymi Smakami Sezonu, jakie w opinii konsumentów są nie do powtórzenia w promieniu 100 km.

To nie wszystko. Na miejscu znajduje się bogaty wybór trunków: białych i czerwonych win, wódki Koneser w mrożonych butelkach, amerykańskiej whisky Jack Daniels i mnogość rzemieślniczych piw dla prawdziwych smakoszy.

Restauracja często bywa powodem odwiedzin naszej mazurskiej mariny nawet przez żeglarzy płynących z daleka. Przekonaj się sam o tym, że warto tu przyjechać.

Temperatura - rydzewo - 7°
7°
Częściowe zachmurzenie Opady: 0 mm, Wiatr: 4 m/s
Kierunek: Zach Pd Zach
Ciśnienie atmosferyczne: 1020.1 hPa

Marina Lester Club

www:Pokaż adres www

tel:Pokaż telefon

Mapa google