Kemping Henryczkowo

Kemping Henryczkowo

Rybicaljez. Ryńskie
3.3
4 0
Zaloguj się
3576
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,00 m
cumowanie cumowanie
kotwica
cena cena
20 zł + 4 zł / osoba

Prąd Prąd 7 złWoda Woda Prysznic Prysznic 5 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 10 złParking Parking 4 złOgnisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty

Pole kempingowe Henryczkowo zlokalizowane jest 800 m od miasteczka Ryn, w kierunku miejscowości Rybical. Pole kempingowe posiada 100 miejsc biwakowych (10 przyczep, 30 namiotów) własną plażę, pomost, parking, toalety oraz bezpieczne kąpielisko. Do dyspozycji gości jest możliwość wynajęcia kajaka, łódki wiosłowej oraz pole dysponuje miejscem na ognisko i grilla.

Świetnie poczują się Ci żeglarze, którzy do szczęścia potrzebują ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. Jezioro jest przepływowe bez strefy ciszy, rybne. To dobra informacja dla zapalonych wędkarzy. W jeziorze występują takie ryby jak: sandacz, okoń, szczupak, węgorz, lin, leszcz, płoć, karaś. Do dyspozycji gości jest bezpieczne kąpielisko, plaża, miejsce na ognisko, toalety, prysznice, bieżąca woda, parking, boisko.

Warto wybrać się również na wycieczkę do pobliskiego Rynu. Miasto położone jest nad dwoma jeziorami: Ryńskim i Ołów. W samym centrum znajduje się pokrzyżacki zamek, który został wzniesiony około 1377 r.

Innym zabytkiem Rynu jest wiatrak typu holenderskiego z drugiej połowy XIX w. Nad jeziorem Ryńskim znajduje się promenada wraz z przystanią Ekomarina, natomiast nad jeziorem Ołów znajduje się plaża i ścieżka spacerowo-rekreacyjna o długości 4250 m okalająca jezioro.

Bar Ryn Sklep Ryn Paliwo Ryn Apteka Ryn Ośrodek zdrowia Ryn Bankomat Ryn Basen Ryn

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 4 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 4 złPRZED I PO SEZONIEdoba 4 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 4 zł- łódź wiosłowa godzina 6 zł-
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
Reklama
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Stanica Wodna Stranda 2021

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Kursy Bocianie Gniazdo