CRM do obsługi floty czarterowej ONLINE

Dołącz do innowacyjnego systemu CRM, który ułatwia prowadzenie firmy czarterowej, zarządzanie klientami, uruchomienie rezerwacji Online na Twojej stronie internetowej oraz sprzedaż czarterów na portalu Mazury24.eu.

Dołącz do nas

Podaj nam swoje dane, skontaktujemy się

brak rejestracji • wszystko Ci wytłumaczymy

Dlaczego warto używać systemu CRM?

Poznaj podstawowe zalety systemu CRM do zarządzania flotą czarterową i dotrzyj do milionów czytelników portalu Mazury24.eu.

Zarządzanie jachtami i Klientami za pomocą systemu CRM

System CRM ułatwia armatorom zarządzanie flotą i klientami w nowoczesny i prosty sposób za pomocą telefonu lub komputera.

Rezerwacja Online i terminarz na Twojej stronie www (API)

Rezerwacje czarterów on-line oraz terminarz mogą być uruchomione na stronie internetowej Armatora za pomocą API (prosty skrypt).

Szybka i łatwa sprzedaż Online

Wystarczy tylko 30-60 sekund aby wysłać ofertę czarteru z linkiem do płatności Online. Można go używać podczas wydawania jachtów w porcie.

Dotrzyj do nowych klientów i czytelników mazury24.eu

Aby dotrzeć do miliona czytelników Mazury24.eu, wystarczy w CRM zgłosić jacht do wynajmu na portalu i czekać na jego aktywację.

System planowania czarteru po szlakach WJM

Od sezonu 2022 żeglarze i motorowodniacy będą mogli korzystać z systemu planowania czarteru, który ułatwi pobyt na mazurskich szlakach.

Ochrona danych Klientów Armatora

Podanie danych osobowych klientów w CRM ułatwi i przyspieszy obsługę. Dane nigdy nie będą używane i udostępniane przez portal Mazury24.eu!

Pomocne informacje

Polecane przez portal mazury24.eu

Używanie systemu CRM nie jest równoznaczne z uruchomieniem rezerwacji on-line na portalu mazury24.eu. Bezwarunkowo udostępnimy możliwość sprzedaży czarterów przez nasz portal i dostęp do wielu cennych informacji.

 • lista wszystkich portów i bezpiecznych miejscówek
 • opisy jezior, wysp, kanałów i atrakcji na Mazurach
 • zawsze w sezonie aktualny kalendarz imprez i wydarzeń
 • nowoczesny konfigurator czarterów (lato 2022)
 • zestaw poradników związanych z bezpieczeństwem na wodzie

Liczby i nasza społeczność

480

już zgłoszonych jachtów i łodzi

1,1 mln

unikalnych
użytkowników (2021)

24,9 mln

odsłon portalu
Mazury24.eu (2021)

118K

największy mazurski
fanpage na Facebook

188

portów i przystani
na Mazurach

Ile kosztuje korzystanie z systemu CRM do obsługi floty czarterowej?

System dedykowany jest osobom i Armatorom wynajmującym jachty na szlaku WJM i korzystanie z niego jest bezpłatne.

Jeśli zdecydują się uruchomić Państwo rezerwacje Online na swojej stronie lub na portalu Mazury24.eu, uruchomiony zostanie system prowizji od każdej sprzedaży Online.

 • OSOBY PRYWATNE
 • 0 PLN
 • Miesięcznie
 • DOŁĄCZ DO NAS
 • Brak abonamentu
 • W przypadku czarterów on-line na mazury24.eu, prowizje brutto wynoszą 1,5%, 9%, 6% (w przypadku uruchomienia naszego API CRM na stronie www, występuje limit prowizji do kwoty 600 zł / doba).
 • ARMATORZY
 • 0 PLN
 • Miesięcznie
 • DOŁĄCZ DO NAS
 • Brak abonamentu
 • W przypadku czarterów on-line na mazury24.eu, prowizje brutto wynoszą 1,5%, 9%, 6% (w przypadku uruchomienia naszego API CRM na stronie www, występuje limit prowizji do kwoty 600 zł / doba).

Dodaj flotę czarterową do największego portalu o Mazurach

Mazury24.eu to projekt, który będzie budowany i dalej rozwijany przez kolejne 10 lat

Jednym z elementów rozwoju w 2022 r. było uruchomienie systemu CRM do obsługi floty czarterowej Armatorów (lub osób prywatnych) oraz przed sezonem 2022 - systemu konfiguracji czarteru (rejsu). System CRM działa niezależnie od systemu rezerwacji na portalu Mazury24.eu.

Korzystając z systemu możesz w każdym momencie uruchomić rezerwacje Online na swojej stronie internetowej (prowizja 1,5% od kwoty czarteru) lub na portalu Mazury24.eu (9% lub prowizja lojalnościowa 6%). Nie pobieramy prowizji powyżej kwoty 1500 zł / doba. W przypadku uruchomienia skryptów API systemu CRM na stronie internetowej Armatora, dodatkowo stosowany jest limit prowizji 600 zł / doba. W przypadku czarteru jachtu np. w cenie 1200 zł / doba, w określonych przypadkach realna prowizja może wynieść 4,5% lub 3%. Jest to więc, najtańszy system rezerwacji Online na Mazurach.

System CRM umożliwia: zarządzanie flotą, terminarzem, umowami (automatyczne generowanie), mailingiem do klientów, wysyłanie hurtowych sms’ów z ofertami, raportowanie powrotów i wydań danego dnia, statystyki, raportowanie rezerwacji do innych systemów Online, uruchomienie API na własnej stronie www, uruchomienie ofert na portalu mazury24.eu.

Już dziś możesz stać się częścią mazury24.eu i dotrzeć ze swoją ofertą do żeglarzy i motorowodniaków - zgłoś się do systemu.