CRM do obsługi floty czarterowej ON-LINE

Już wiosną 2021 r. uruchomimy niezależny system CRM do obsługi floty czarterowej oraz moduł rezerwacji on-line dla czytelników portalu mazury24.eu.

Dołącz do nas

Podaj nam swoje dane, skontaktujemy się

brak rejestracji • wszystko Ci wytłumaczymy

Dlaczego warto używać system CRM i mazury24.eu?

Poznaj podstawowe zalety systemu do zarządzania flotą czarterową i dotrzyj do milionów naszych czytelników

Zarządzaj jachtami i klientami za pomocą systemu CRM

Nowy system CRM ma ułatwić armatorom zarządzanie flotą i klientami w nowoczesny i prosty sposób za pomocą telefonu lub komputera.

Rezerwacja on-line i terminarz na Twojej stronie www (API)

Rezerwacje czarterów on-line oraz terminarz mogą być uruchomione na Twojej stronie internetowej za pomocą API (prosty skrypt).

Szybkie i łatwe zarządzanie terminarzem

Naniesienie sprzedanego terminu (lub rezerwacji) będziesz mógł wykonać w ciągu jednej minuty stojąc na kei z telefonem w ręku :)

Dotrzyj do nowych klientów i czytelników mazury24.eu

Wybrane lub wszystkie jachty będziesz mógł dodać do systemu czarterów on-line mazury24.eu i dotrzeć do milionów czytelników oraz nowych klientów.

System planowania czarteru po szlakach WJM

Gdy uruchomisz rezerwacje on-line w mazury24.eu - Twoi klienci dostaną propozycję trasy według ustalonych parametrów po zakupie czarteru.

Dane Twoich klientów czarterowych nie należą do nas

Podanie danych osobowych klientów ułatwi i przyspieszy ich obsługę. Dane nigdy nie będą przez nas używane i udostępniane!

Pomocne informacje

Polecane przez portal mazury24.eu

Używanie systemu CRM nie jest równoznaczne z uruchomieniem rezerwacji on-line na portalu mazury24.eu. Bezwarunkowo udostępnimy możliwość sprzedaży czarterów przez nasz portal i dostęp do wielu cennych informacji.

 • lista wszystkich portów i bezpiecznych miejscówek
 • opisy jezior, wysp, kanałów i atrakcji na Mazurach
 • zawsze w sezonie aktualny kalendarz imprez i wydarzeń
 • nowoczesny konfigurator czarterów (lato 2021)
 • zestaw poradników związanych z bezpieczeństwem na wodzie

Liczby i nasza społeczność

781

już zgłoszonych jachtów i łodzi

0,9 mln

unikalnych
użytkowników (2020)

18,2 mln

odsłon portalu
mazury24.eu (2020)

108K

największy mazurski
fanpage na Facebook

180

portów i przystani
na Mazurach

Ile kosztuje korzystanie z systemu CRM do obsługi floty czarterowej?

System dedykowany jest osobom i firmom wynajmującym jachty na szlaku WJM i korzystanie z niego jest bezpłatne.

Jeśli zdecydują się uruchomić Państwo rezerwacje on-line na swojej stronie lub na portalu mazury24.eu, uruchomiony zostanie system prowizji od każdej sprzedaży on-line.

 • OSOBY PRYWATNE
 • 0 PLN
 • Miesięcznie
 • DOŁĄCZ DO NAS
 • Brak abonamentu
 • W przypadku czarterów on-line na mazury24.eu, prowizje brutto wynoszą 1,5%, 9%, 6% (prowizja lojalnościowa 6% pobierana jest tylko do kwoty 600 zł / doba)
 • ARMATORZY
 • 0 PLN
 • Miesięcznie
 • DOŁĄCZ DO NAS
 • Brak abonamentu
 • W przypadku czarterów on-line na mazury24.eu, prowizje brutto wynoszą 1,5%, 9%, 6% (prowizja lojalnościowa 6% pobierana jest tylko do kwoty 600 zł / doba)

Dołącz flotę czarterową do największego portalu o Mazurach

Mazury24.eu to projekt, który będzie budowany i dalej rozwijany przez kolejne 5-8 lat

Jednym z elementów rozwoju w 2021 r. jest uruchomienie wiosną systemu CRM do obsługi floty czarterowej armatorów (lub osób prywatnych) oraz latem 2021 r. systemu konfiguracji czarteru (rejsu). System CRM działa niezależnie od systemu rezerwacji na portalu mazury24.eu.

Korzystając z systemu możesz w każdym momencie uruchomić rezerwacje on-line na swojej stronie internetowej (prowizja 1,5% od kwoty czarteru) lub na portalu mazury24.eu (9% lub prowizja lojalnościowa 6% liczona do kwoty 600 zł za dobę czarteru). Będzie to najtańszy system rezerwacji on-line dostępny na Mazurach, gdzie np. w przypadku drogich jachtów (np. 1200 zł / doba) faktyczna prowizja lojalnościowa wyniesie 3%. Państwa nowymi klientami będą czytelnicy serwisu, którzy są bardzo mocno związani z Mazurami.

System CRM umożliwia: zarządzanie flotą, terminarzem, umowami (automatyczne generowanie), mailingiem do klientów*, wysyłanie hurtowych sms’ów z ofertami*, raportowanie powrotów i wydań danego dnia, statystyki, obsługę one-way*, raportowanie rezerwacji do innych systemów on-line, uruchomienie API na własnej stronie www, uruchomienie ofert na portalu mazury24.eu. Część opcji (*) zostanie uruchomiona po sezonie 2021.

Już dziś możesz stać się częścią mazury24.eu i dotrzeć ze swoją ofertą do żeglarzy i motorowodniaków - zgłoś się do systemu.