Restauracja Kolorada

Restauracje ul. Dworcowa 6E, Ruciane Nida691 ostatnia aktualizacja oferty: 29 lipca 2021

Restauracja Kolorada - zdjęcie 1
Restauracja Kolorada
Restauracja Kolorada - zdjęcie 2
Restauracja Kolorada
Restauracja Kolorada - zdjęcie 3
Restauracja Kolorada
Restauracja Kolorada - zdjęcie 4
Restauracja Kolorada

Opis do oferty

W samym sercu Rucianego – Nidy znajduje się miejsce, w którym nie tylko można znakomicie odpocząć od trudów letniej wędrówki, ale co najważniejsze nabrać sił do dalszych rejsów po mazurskich jeziorach. Wszystko to za sprawą pasji do gotowania właścicieli Restauracji Kolorada, którzy polecają dania światowego menu.

Restauracja Kuchnie Świata Kolorada powstała w 1996 na bazie 40– letniej tradycji rodzinnej związanej z gastronomią. W kulinarnej ofercie znajdują się propozycje kuchni – polskiej, regionalnej, greckiej, włoskiej oraz kuchni meksykańskiej. Naszą specjalnością są świeże ryby z mazurskich jezior przyrządzane na wiele sposobów.

Do dyspozycji gości pozostawiamy 36 miejsc poza sezonem oraz 200 w sezonie. Przygotowujemy dania zarówno dla klientów indywidualnych, jak też grup wycieczkowych. Nasi Goście, szczególnie przy słonecznej pogodzie, chętnie wybierają ogródki letnie zlokalizowane wokół restauracji. Panuje tutaj klimat mazurskiej miejscowości Ruciane – Nida i gwaru obleganej przez turystów ulicy Dworcowej.

Kolorada to rodzinna restauracja, w której każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od gustu i zasobności portfela. Ponadto jest przyjazna dzieciom. Poza specjalnym menu dla najmłodszych został również przygotowany kącik z zabawkami i kolorowankami. Dla tych z Państwa, którzy preferują nastrój bardziej kameralny oferujemy wewnętrzną salę restauracyjną, w której dysponujemy 36 miejscami. Sala ta jest otwarta dla Gości naszej restauracji również poza sezonem letnim.

W sezonie letnim funkcjonuje również Restauracja Letnia Kolorada, położona przy ul. Dworcowej 6B - serdecznie zapraszamy.

Ogólne cechy

Czynne poza sezonem Czynne poza sezonem Obsługa kart płatniczych Obsługa kart płatniczych Bar / restauracja Bar / restauracja
Temperatura - ruciane-nida - -1°
-1oC
Pochmurno Opad 0 mm, zachmurzenie 100%
Wiatr 20,9 km/h, w poryw. 20,9 km/h
Kierunek SE
Ciśnienie 1027 hPa, widoczność 4.3 km

Restauracja Kolorada

ul. Dworcowa 6E, Ruciane Nida

www:Pokaż adres www

tel:Pokaż telefon

Mapa google