Noclegi - współpraca

Jednym z celów naszego serwisu jest prezentacja atrakcyjnych miejsc noclegowych na Mazurach. Oczywiście nie jest możliwe aby po uruchomieniu portalu mazury24.eu udało nam się zaprezentować setki wspaniałych miejsc, które co roku odwiedzają tysiące turystów. Udało nam się zaprezentować miejscowości, porty i miejscówki, atrakcje turystyczne i setki innych rzeczy.

Nie mniej jednak chcemy zaprosić wszystkie podmioty świadczące usługi związane z noclegiem do współpracy. Przeglądając sam serwis mogą Państwo ocenić nasz potencjał i łatwo podjąć decyzję. Pełna funkcjonalność serwisu jest planowana od 1 lipca 2020 roku, jednak rozpoczęcie partnerskich relacji już dziś wiąże się z naszą wdzięcznością :) Kredyt zaufania, którym być może nas Państwo obdarują oznacza niższą cenę za promocję Państwa obiektu na naszych łamach przez wszystkie lata współpracy.

W zależności od wybrane opcji, będą Państwo mogli liczyć na:

  • rzetelne przedstawienie Państwa obiektu, z podaniem szczegółów oraz najważniejszych parametrów w postaci ikonograficznej
  • możliwość uruchomienia w oparciu o wpis i posiadane u nas treści - swojej strony w domenie *.mazury24.eu (zawsze z certyfikatem bezpieczeństwa) lub własnej posiadanej już domenie.
  • w ramach uruchomienia wpisu i strony własnej możliwość używania wszystkich zdjęć serwisu oraz informacji o atrakcjach i aktualnościach na mazurach
  • możliwość wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej (aparaty i obiektywy najwyższej jakości) wraz z udostępnieniem zdjęć do Państwa potrzeb
  • możliwość wykonania zdjęć z drona
  • możliwość wykonania prezentacji video Państwa obiektu
  • uruchomienie wirtualnego spaceru po Państwa obiekcie
  • w przyszłości uruchomienie systemu rezerwacji z płatnościami on-line zaliczek / zadatków
  • możliwość ocechowania wpisu własnymi opisami SEO

Cennik promocji obiektów 2019

typ obiektu

okrescena za wpis+ własna strona *
restauracje (Gastronomiczna Mapa Mazur)12 miesięcy180 zł180 zł
bindugi, campingi, pola namiotowe12 miesięcy250 zł150 zł
agroturystyka, kwatery, pokoje, domki holenderski12 miesięcy350 zł100 zł
apartamenty, domki, domy wczasowe, pensjonaty, hostele, motele12 miesięcy450 złw cenie
hotele, ośrodki wypoczynkowe12 miesięcy600 złw cenie

Jeśli w Twoim obiekcie posiadasz wiele typów noclegów oraz restaurację, opłacając droższy typ obiektu, pozostałe masz w cenie. W związku z tym rozbudowane oferty noclegowe podlegają tylko jednej opłacie. * W przypadku wybrania abonamentu z własną stroną www i chęcią uruchomienia jej we własnej domenie - opłata leży po Państwa stronie.

Dodatkowe opłaty 2019

Dlaczego zdjęć nie robimy bezpłatnie? Wystarczy obejrzeć nasze zdjęcia Mazur, żeby zrozumieć ile pracy należy włożyć aby ostatecznie uzyskać dobrą fotografię. Przekazanie praw umożliwia Państwo dowolne dysponowanie przekazanym materiałem.

nazwa usługiokrescena+ przekazanie praw
Sesja zdjęciowa 15 zdjęćjednorazowo150 zł+ 50 zł
Sesja zdjęciowa 30 zdjęćjednorazowo250 zł+ 100 zł
Sesja zdjęciowa 60-100 zdjęćjednorazowo600 zł+ 200 zł
Sesja z dronemjednorazowo300 zł+ 100 zł
wycieczka wirtualna 6-10 ujęć (panoram)jednorazowo600 zł+ 0 zł
Sesja pełna z wszystkimi opcjamijednorazowo1.200 zł+ 0 zł

Oprócz wykonania zdjęć, materiał zostaje obrobiony w najwyższej możliwej rozdzielczości (zdjęcia - 30 Mpix, dron 20 Mpix, panoramy 16 Mpix). Obróbka polega na poprawie perspektywy, odszumaniu zdjęć, korekcie barwnej, wyostrzaniu. Na terenie Mazur nie pobieramy opłat za dojazd. Wszystkie ceny aktualne, przy założeniu że sesja trwa w ciągu jednego dnia (w przypadku sesji pełnej - możliwe 2-3 dni zdjęciowe).


Ceny netto. Należy doliczyć podatek Vat 23%. W sezonie 2019 dodatkowo proponujemy bezpłatnie artykuł na łamach naszego serwisu promujący Państwa obiekt. Dopuszczamy też możliwość promocji na naszym profilu FB (ponad 20K fanów).

Ciągle udoskonalamy serwis - czasu mamy mniej niż czasem wiatru na Śniardwach...

tel. 603 077 102 - kapitan od wszystkiego
tel. 663 901 941 - gdy kapitan nie odbiera

napisz do nas i przedstaw swoje pomysły, śledź nas na FB i zobacz co robimy