ReklamaA1 - OW Wodnik

Orzysz wita lato! Już 27 czerwca otwarcie sezonu na Plaży Miejskiej

Najbliższy termin

27.06 Sobota 20:00

Mieszkańcy Orzysza oraz turyści wypoczywający w regionie mają powód do radości. Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca, odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu na Plaży Miejskiej w Orzyszu. Wydarzenie to symbolicznie zainauguruje okres letniego wypoczynku w sercu Mazur.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnego świętowania powitania lata. Piękna lokalizacja, doskonała atmosfera i wakacyjny klimat gwarantują udany początek wakacji dla całych rodzin.

Początek wydarzenia zaplanowano na 27 czerwca na Plaży Miejskiej w Orzyszu. Nie przegap okazji, by rozpocząć sezon letni w najlepszym stylu!

ReklamaC1 - Ognisty Ptak

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    Czuje się - ZADOWOLONY
    ZADOWOLONY
  • 0
    Czuje się - ZASKOCZONY
    ZASKOCZONY
  • 0
    Czuje się - POINFORMOWANY
    POINFORMOWANY
  • 0
    Czuje się - OBOJĘTNY
    OBOJĘTNY
  • 0
    Czuje się - SMUTNY
    SMUTNY
  • 0
    Czuje się - WKURZONY
    WKURZONY
  • 0
    Czuje się - BRAK SŁÓW
    BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Marina Pro

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - Mazurska Jagnięcina