ReklamaA1 - Wioska Św. Mikołaja

Bezpłatne warsztaty żeglarskie w Ekomarinie Giżycko

Bezpłatne warsztaty żeglarskie w Ekomarinie Giżycko
 fot. mazury24.eu

Każdy kto chce poznać tajniki żeglarstwa i sprawdzić się na wodzie, może skorzystać z warsztatów rekreacyjno-żeglarskich, które prowadzone są całkowicie bezpłatnie w Porcie Ekomarina Giżycko. 

Latem żagle, zimą bojery – na nowoczesnym sprzęcie, z doświadczonymi trenerami Miejskiej Bazy Sportów Wodnych. Wystarczy wcześniej umówić się na zajęcia, ustalić zakres i czas trwania warsztatów.

Wszystkie informacje z ramowym program szkolenia, który oczywiście dopasowywany jest do potrzeb uczestników, regulaminem i kartą zgłoszeniową znajdziecie na stronie ekomarinagizycko.pl 

Zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z kierownikiem wyszkolenia (informacje, zapisy, zgłoszenia): Wojciech Caban tel. 506 943 630, e-mail: biuro@mbsw.gizycko.pl.

Udział w warsztatach mogą wziąć wszyscy chętni, bez względu na umiejętności, czy wiek, to dobry pomysł na wspólne spędzenie czasu z rodziną, aktywny wypoczynek z przyjaciółmi, czy międzypokoleniowe, żeglarskie spotkania seniorów z wnukami. Dostęp do sal dydaktycznych i siłowni, z której mogą korzystać uczestnicy warsztatów mają również osoby z niepełnosprawnością – w budynku jest winda. 

Jeśli chcesz poznać pierwsze kroki w żeglarstwie, dowiedzieć się jakie są zasady bezpieczeństwa na wodzie, poznać nazewnictwo, budowę jachtu lub przypomnieć sobie i udoskonalić umiejętności, to propozycja warsztatów żeglarskich w Giżycku jest właśnie dla Ciebie.

Bezpłatne warsztaty żeglarskie w Ekomarinie Giżycko

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 6
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - system czarterów