ReklamaA1 - Gertis

Burmistrz Mrągowa apeluje do turystów

Bieżące7 kwietnia 2020, 18:36
Burmistrz Mrągowa apeluje do turystów

- Turysto! Mrągowo na Ciebie poczeka! - zapewnia burmistrz Mrągowa, dr hab. Stanisław Bułajewski. Włodarz miasta apeluje do turystów, mrągowian oraz mieszkańców Warmii i Mazur, aby włączyli się w ogólnopolską akcję #ZmieńTerminNieOdwołuj - WSPIERAJ TURYSTYKĘ!

Pandemia koronawirusa to niezwykle trudny czas dla nas wszystkich. Negatywne skutki odczuwamy zarówno  wymiarze osobistym, jak i zawodowym. Koronawirus jest niezwykle groźny dla turystyki.

 - Jako Burmistrz Gminy Miasto Mrągowo, samorządu będącego członkiem Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna “Ziemia Mrągowska” zrzeszającego liczne podmioty branży turystycznej z powiatu mrągowskiego: hotele, atrakcje turystyczne, przewoźników, przewodników, biura podróży, restauracje oraz innych usługodawców branży turystycznej, mam świadomość jaki wpływ na gospodarkę i rozwój naszego miasta ma turystyka – apeluje Bułajewski.

Burmistrz wystosował apel do turystów, a także mieszkańców Warmii i Mazur, w tym społeczności Mrągowa o przyłączenie się do ogólnopolskiej akcji #ZmieńTerminNieOdwołuj - WSPIERAJ TURYSTYKĘ!

- Wszystkich, którzy dokonali rezerwacji ofert turystycznych, proszę aby ich nie anulowali, lecz zmieniali terminy pobytu w Mrągowie na inny, dogodny i bezpieczny dla wszystkich czas. Zachęcam również mieszkańców Warmii i Mazur, aby po zakończeniu pandemii koronawirusa zdecydowali się do rozwijania turystyki krajowej i częściej niż zwykle odwiedzali w celach turystycznych nasz region, zwłaszcza Mrągowo – apeluje burmistrz miasta. - Nasze wspólne działania pozwolą złagodzić skutki kryzysu i utrzymać płynność finansową przedsiębiorców działających w branży turystycznej. Dlatego jeszcze raz apeluję, aby włączyć się w ogólnopolską akcję! Turysto! Mrągowo na Ciebie poczeka!

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Tło Dla Mew