ReklamaA1 - Przystań Nautica

Chcesz zamieszkać na Mazurach? Nad j. Wojnowo powstają nowoczesne domy

BieżąceInwestycje7 kwietnia 2021, 8:46Komentarzy: 7
Chcesz zamieszkać na Mazurach? Nad j. Wojnowo powstają nowoczesne domy
 fot. Wizualizacja inwestycji

Jeżeli marzycie o własnym domu na Mazurach, w samym sercu tego regionu, to tuż przy jeziorze Wojnowo powstaje właśnie nowoczesny kompleks mieszkalny, z dostępem do akwenu, własnym portem i slipem dla łódek. Osiedle położone w pobliżu Giżycka to wprost idealna lokalizacja.

To idealne miejsce dla osób, które chcą skorzystać z możliwości wypoczynku, jaki oferują Mazury. Wyjątkowa przestrzeń, bliskość natury, wygoda kameralnej zabudowy oraz dostęp do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe.

Nowa inwestycja nad jeziorem Wojnowo to pięć nowoczesnych, dwukondygnacyjnych domów z bezpośrednim dostępem do jeziora Wojnowo, z własnym portem i slipem dla łódek.

Chcesz zamieszkać na Mazurach? Nad j. Wojnowo powstają nowoczesne domy

Obecnie inwestor uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę, niedługo ruszą prace. Stan surowy zamknięty jest planowany na koniec tego roku.

- Inwestycja opiera się na nowoczesnym projekcie architektonicznym i jednocześnie wpisuje się w charakter regionu. Połączenie kamienia, łupka i szkła przydają obiektom elegancji i szyku, a zarazem doskonale współgrają z otaczającym klimatem Mazur. Duże przeszklenia pozwalają na delektowanie się przepięknymi widokami i podziwianiem zachodu słońca. Nieprzypadkowo cała architektura utrzymana jest w stylu nowoczesnym, który połączony z elementami mazurskimi wywołuje niezapomniane wrażenia – informuje inwestor.

Zaprojektowano tu pięć komfortowo wykończonych domów dwukondygnacyjnych z działką o powierzchni 1000 m2 każdy oraz przestronnym balkonem lub tarasem w przypadku lokali usytuowanych na parterze.

Chcesz zamieszkać na Mazurach? Nad j. Wojnowo powstają nowoczesne domy

Bliska odległość Giżycka oraz przepiękne uroki mazurskiej przyrody nad jeziorem Wojnowo powodują, że to wprost wymarzona lokalizacja dla każdego, kto chciałby zamieszkać na Mazurach lub posiadać w tym regionie całoroczny, ekskluzywny dom.

Zobacz jak wygląda mazurska okolica nad jeziorem Wojnowo.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 4
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 3
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Odysseya Yachts