A0 - Pomoc Wodna
ReklamaA1 - Strefa Kibica Sztynort

Dni otwarte Lamdo Yachts - Luksusowe Jachty, które zapierają dech w piersiach

Dni otwarte Lamdo Yachts - Luksusowe Jachty, które zapierają dech w piersiach

Lamdo Yachts, znany producent ekskluzywnych jachtów, ma zaszczyt zaprosić Państwa na swoje dni otwarte, które odbędą się w malowniczym Porcie Neptun- Giżycko w dniach 30 czerwca - 02 lipca. Ta wyjątkowa okazja pozwoli bliżej poznać ich luksusowe jachty oraz zapewni możliwość zwiedzenia modelu LY30+ na żywo. Wszystko to w godzinach od 10:00 do 17:00, w sobotę i niedzielę godzinach 10:00-12:00.

Podczas tych wyjątkowych dni otwartych, Lamdo Yachts z dumą zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie jachtów typu Trawler. Odzwierciedlając perfekcję w designie i innowacyjne rozwiązania techniczne, jachty Lamdo są symbolem luksusu i prestiżu. To doskonała okazja dla miłośników wodnych przygód i estetyki, aby zanurzyć się w świat niezrównanej elegancji, poczucia wolności i przestrzeni.

Na miejscu będzie obecny zespół ekspertów, który z pasją opowie o każdym szczególe technicznym i unikalnych opcjach dostępnych przy konfiguracji jachtu. Będą oni także gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz przedstawić możliwości personalizacji, które pozwolą spełnić najwyższe oczekiwania klientów. W piątkowy wieczór, oglądanie jachtów umili koncert smyczkowy.

Nie zapomnijcie odwiedzić stanowiska Lamdo Yachts w Porcie Neptun, gdzie można będzie podziwiać te piękne jachty. Spotkacie tam zespół, który z radością podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. To także doskonała okazja, aby uczestniczyć w testowym pływaniu. Możecie już dziś zapisać się na pływanie testowe i doświadczyć luksusu i komfortu, jaki oferuje model LY30+.

Dni otwarte Lamdo Yachts w Porcie Neptun są wyjątkowym wydarzeniem, którego nie można przegapić! To idealna okazja, aby przetestować i przekonać się że Lamdo Yachts to doskonały wybór. Niezależnie od tego, czy jesteście entuzjastami morskich podróży, czy szukacie eleganckiego i wyrafinowanego sposobu spędzenia czasu na wodzie, jachty Lamdo są gotowe spełnić Wasze marzenia.

Ekipa Lamdo Yachts serdecznie zaprasza do Portu Neptun na dni otwarte Lamdo Yachts.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka