ReklamaA1 - Przystań Nautica

Dziennikarz Piotr Kraśko buduje pałac na Mazurach

Bieżące18 kwietnia 2021, 12:01Komentarzy: 6
Dziennikarz Piotr Kraśko buduje pałac na Mazurach
 fot. TVN

To ma być przepiękny dom na Mazurach stylizowany na stary pałac. Niedawno pisaliśmy, że znany dziennikarz Piotr Kraśko wraz z żoną postanowili osiąść w tym regionie kraju. Teraz mamy nieco więcej informacji na ten temat.

Znany dziennikarz i prezenter TVP oraz obecnie TVN – Piotr Kraśko, wraz z żoną, budują stylizowany na pałac dom na Mazurach.

Mazurska posiadłość państwa Kraśko ma znajdować się w miejscowości Gałkowo, niedaleko miasta Ruciane-Nida. Sporo informacji na temat tej inwestycji przynosi ogólnopolska prasa.

Wieś Gałkowo na Mazurach jest dla nich bardzo ważna. To właśnie tam się poznali i w późniejszym czasie zorganizowali swój ślub i wesele. Nic dziwnego, że zdecydowali wybudować w tym ważnym dla nich miejscu wybudować wymarzony dom. Małżeństwo swoje życie dzielą pomiędzy Warszawą i Gałkowem, ale szczególnie na Mazurach zaczęli spędzać coraz więcej czasu.

W Gałkowie mieści się także rodzinna posiadłość Karoliny Ferenstein-Kraśko oraz stadnina koni, w której regularnie odbywają się zawody jeździeckie. Do tego malowniczego miejsca co roku przybywa wiele gwiazd z polskiego show-biznesu – możemy zobaczyć Kingę Rusin, Agnieszkę Woźniak-Starak czy Katarzynę Sokołowską.

Para zdecydowała się coś zmienić w swoim życiu i dlatego postanowili zainwestować. Zgodnie z informacjami zawartymi w "Super Expressie", dom Kraśków będzie stylizowany na dziewiętnastowieczny dworek szlachecki. Ma być otoczony drewnianymi i rzeźbionymi kolumnami. Zostało jeszcze dobudowanie piętra i wykończenie dachu.

- Dworek Piotra i Karoliny powstaje zaledwie 50 m od jej rodzinnej posiadłości. Oboje lubią starodawne klimaty i kochają konie. W Gałkowie spędzają każdą wolną chwilę. Chcą mieć jednak więcej oddechu dla siebie i dzieci, więc pomyśleli o własnym domu. Gdyby nie pandemia, być może już by się wprowadzali. Na szczęście prace znów ruszyły pełną parą" - czytamy w Super Expressie.

W wywiadzie dla magazynu "VIVA" Karolina Ferenstein-Kraśko przyznała, że budowanie domu jest dla niej, męża i dzieci wspólnym marzeniem. Cieszą się każdą chwilą w Gałkowie i cała rodzina tylko czeka na koniec prac.

Źródło: wp.pl, Super Express

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 63

 • 30
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 3
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 4
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 7
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 8
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 9
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka