ReklamaA1 - Sailing Machine

EKT-Gdynia zagra w Tawernie Albatros w Ogonkach

EKT-Gdynia zagra w Tawernie Albatros w Ogonkach
Zespół EKT-Gdynia w czwartek (25 lipca) wystąpi na scenie Tawerny Albatros w Ogonkach fot. Materiały organizatora

Jeśli dodać do siebie koncert tak kultowego zespołu jak EKT-Gdynia w tak klimatycznym miejscu jak Tawerna Albatros w Ogonkach, wynik nasuwa się sam - wyśmienita zabawa w żeglarskich rytmach i pięknych okolicznościach przyrody.

Tawerna Albatros przy Hotelu Ognisty Ptak*** w Ogonkach (ul. Sztynorcka 6) zaprasza na kolejną czwartkową odsłonę wakacyjnych koncertów szantowych w Tawernie Albatros, podczas której wystąpi EKT-Gdynia.
Koncert odbędzie się w czwartek (25 lipca) o godz. 21.00. Wstęp wolny.

Zespół EKT-Gdynia powstał w 1986 roku. Początkowo związany z nurtem piosenki turystycznej występował i zdobywał nagrody na festiwalach piosenki turystycznej i studenckiej, takich jak: Włóczęga w Zielonej Górze, Yapa w Łodzi, Bazuna, Bakcynalia w Lublinie i wiele innych.

Twórczość zespołu to piosenki turystyczne, ballady, piosenki o tematyce piwnej i oczywiście piosenki żeglarskie. Te ostatnie dominują w twórczości zespołu. Od wielu lat EKT-Gdynia to jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów szantowych. Występuje z powodzeniem na scenach największych i najlepszych festiwali szantowych (Shanties w Krakowie i Charzykowych, Szanty we Wrocławiu, w Giżycku, Tratwa w Katowicach, Knaga ‘2001, 2002, 2004 w Toronto, Montrealu i wielu innych). Zespół nagrał teledyski dla TVP i niemieckiej telewizji ZDF.

EKT-Gdynia doskonale potrafi łączyć rockowe brzmienie i spokojną , stonowaną balladę. Potrafi bawić i wzruszać zróżnicowaną wiekowo publiczność. Grono fanów zespołu to zarówno kilku letnie dzieci, jak również młodzież i dorośli. Rok 2016, to rok w którym zespół obchodził 30-lecie istnienia.

Nie przegapcie! 

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Tło Dla Mew