ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Elektryczne deski JET - ekologiczne surfowanie na jeziorze

Sprzęt i inspiracje6 kwietnia 2021, 9:36Komentarzy: 1
Elektryczne deski JET - ekologiczne surfowanie na jeziorze

Radinn - ta nazwa odzwierciedla pasję i zapowiedź radykalnych zmian w świecie surfingu. Nowa linia produktów Radinn jest naprawdę innowacyjna. To w pełni modułowy łatwy w konfiguracji sprzęt.

Deski składają się z trzech głównych komponentów: pokładu, napędu elektrycznego jet i baterii. Do wyboru mamy kilka rodzajów desek, napędów i baterii dzięki czemu możemy skonfigurować jednostkę odpowiednią do naszych potrzeb i umiejętności. Maksymalna prędkość to 52 km/h, chociaż w większości modeli wynosi ona ok. 40 km/h.

Dzięki świetnym właściwościom nautycznym nawet początkujący użytkownicy już po kilku próbach mogą poczuć dreszcz emocji wywołany prędkością na wodzi. Aktualizacja oprogramowania PRO znacznie zwiększa maksymalną prędkość i przyspieszenie. Dzięki możliwości zmian w aplikacji można uzyskać  zwiększenie lub zmniejszenie poziomu mocy w zależności od umiejętności i preferowanego stylu. Firma Radinn oferuje również baterie o różnej pojemności a co za tym idzie możliwość wydłużenia czasu pracy. Maksymalny czas pływania to nawet 45 min. To najbardziej zaawansowane baterie do sportów wodnych na rynku surfingu motorowego.

Deski odrzutowe Radinn są zawsze dostosowane do Twoich potrzeb i pragnień. Wybież deskę, dobierz moc napędu Jet, wybierz pojemność baterii i baw się nie tylko na mazurskich jeziorach.

Każdy napęd JET, wszystkie deski i baterie są ze sobą kompatybilne, możesz mieszać do woli. Możesz mieć jedną deskę i kilka napędów oraz baterii. W zależności czy ma to być spokojna wycieczka, czy szaleństwo na fali możesz dowolnie konfigurować sprzęt.

Dystrybucja w Polsce 

Prime Marine 
ul. Szkolna 11, Wólka Radzymińska
www.primemarine.com.pl, tel 728 827 979
primemarine@primemarine.com.pl

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 2
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Tło Dla Mew