Energia, pasja i muzyka na scenie przy Mamrach

Wydarzenia i imprezyfestiwale11 sierpnia 2019, 14:00
Beach Party Węgorzewo 2019  fot. Mazury24

Za nami święto muzyki elektronicznej na Mazurach, czyli Beach Party Węgorzewo. Na scenie plaży Mamry wystąpiła czołówka wykonawców muzyki EDM, rozgrzewając tłum publiczności, doskonale bawiącej się do samego rana.

To była druga, bardzo udana, edycja Beach Party Węgorzewo, podczas której bawiło się kilka tysięcy osób. W sobotę wieczorem (10 sierpnia) na scenie plaży Mamry w Węgorzewie wystąpili: Skytech; Adam De Great, DJ Diabllo aka Coorby & EMDI, DNF, DJ Driver, DJ Kuba & Neitan, Legius, Dj Łojo, Mariodeejaypres.MDJ, Raveboiz oraz Matt5ki, czyli Mateusz Polakowski, dyrektor artystyczny festiwalu.

Piasek piszczący pod butami, głośna muzyka taneczna, roztańczeni młodzi ludzie i wiatr podnoszący krople wody z jeziora wprost na twarze roztańczonego tłumu, chłodząc rozgrzanych imprezowiczów po upalnym dniu – zapowiadali przed wydarzeniem organizatorzy Beach Party Węgorzewo. -Wszystko na tle zachodzącego nad jeziorem Mamry słońca. Lepszej scenerii dla muzyki EDM nie stworzyła jeszcze żadna sztuczna oprawa świetlna. Choć i tej na węgorzewskim festiwalu nie brakuje. Ogień towarzyszy imprezowiczom nie tylko na scenie, ale również w strefie gastronomicznej, gdzie dania na ciepło serwowane są z foodtracków prosto do gardeł wygłodniałych mięsożerców i wegetarian. Zarówno jedni, jak i drudzy mogą schłodzić się korzystając z atrakcji wodnych takich jak pływanie motorówką czy narty wodne. Pełen zakres doznań muzycznych, estetycznych i smakowych.

Tegoroczna edycja została wzbogacona o niedzielne Afterparty (11 sierpnia), rozpoczynające się o godz. 12:00 w Tawernie Keja w Węgorzewie i trwające do wieczora.
Organizator: Wojskowe Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Węgorapa. 


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB2 - SUNPORT