ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Enklawa Nove Rydzewo – sposób na życie czy intratna inwestycja?

Inwestycje29 lipca 2022, 14:08Komentarzy: 2
Enklawa Nove Rydzewo – sposób na życie czy intratna inwestycja?
Wizualizacja inwestycji, w tle jezioro Niegocin fot. noverydzewo.pl

Mazury są nie bez powodu są nazywane krainą historyczną – niewiele jest w Polsce tak gęsto usytuowanych zamków, fortyfikacji, miejsc zachowanych w doskonałym stanie jako pomniki dawnych czasów. Turyści przyjeżdżają z całego świata, żeby pooddychać świeżym powietrzem produkowanym przez prastarą puszczę i spróbować lokalnych smaków naturalnej polskiej kuchni.

Coraz częściej zagraniczni inwestorzy szukają wyjątkowych miejsc właśnie w Krainie Wielkich jezior lub najbliższej okolicy. Dlatego coraz trudniej o perełkę nieruchomościową w tym regionie Polski – bo okazje schodzą na pniu. Przy odrobinie szczęścia, jest jeszcze szansa na zakup apartamentu w ramach prowadzonego projektu Nove Rydzewo. Warto się zainteresować tą inwestycją.

Rydzewo to zaciszna miejscowość leżąca zaledwie nieco ponad pół godziny rowerowej przejażdżki od Giżycka. To miejsce w historią sięgającą czasów średniowiecznych. Niegdyś wieś turystyczna na szlaku Giżycko – Mikołajki, dzięki ulokowaniu na cyplu między jeziorami Niegocin i Boczne, dziś podtrzymuje tradycję, przyciągając turystów drogą lądową i wodną (rejsy z Giżycka i Mikołajek). Możliwość cumowania łodzi w pobliskiej przystani oraz łatwy dojazd do mazurskich „must-see”, jak Mikołajki (27km), Węgorzewo (38 km), Mrągowo (45 km), Kętrzyn (35 km) czy Ryn (23 km), czynią z tego miejsca idealną bazę wypadową oraz perfekcyjne miejsce na odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku.

W tak pięknych okolicznościach przyrody powstaje projekt NOVE RYDZEWO. To inwestycja zaplanowana zgodnie z duchem Mazur – architektonicznie wpasowana w poniemieckie lokalne budynki z czerwonej cegły, a jednak wyróżniająca się jednocześnie prostotą i nowoczesnością. Apartamenty Nove Rydzewo stanowią ofertę dla wymagających osób, które docenią wysoki standard i świetnej jakości materiały. Dla fanów ciekawych rozwiązań atutem będą antresole, stwarzające niecodzienny potencjał aranżacyjny. Przestrzeń, jaką tworzą wysokie sufity, otwiera jasne i przestronne wnętrza. Lokalizacja osiedla i energia spokoju, jaka emanuje w tej okolicy, pozwolą prawdziwie wypocząć i naładować baterie.

Aktualny stan inwestycji, czerwiec 2022
Aktualny stan inwestycji, czerwiec 2022

Projekt zakłada możliwość wykorzystania Apartamentów na różne sposoby. Pierwszym jest oczywiście odkrycie własnego miejsca na Ziemi. Wystarczy jedna wizyta, by poczuć, że zamieszkanie w mazurskim raju będzie najlepszą decyzją w życiu. Rydzewo ma potencjał, by stać się mieszkaniem dedykowanym w części do pracy zdalnej, można też prowadzić biznes lub dojeżdżać pięknymi lasami do dowolnego miejsca. Drugą rekomendowaną formą skorzystania z możliwości jakie daje Nove Rydzewo, jest opcja „2w1”. Każdy z budynków posiada dwie kondygnacje, które mogą być traktowane niezależnie od siebie. Oznacza to, że mieszkając w jednej, drugą można oferować na wynajem. Parter i Piętro zapewniają wystarczającą powierzchnię, by funkcjonować komfortowo: mamy minimum 68 metrów na dole, zaś góra wraz z antresolą i tarasem dają prawie 74 metry kwadratowe! Trzeci pomysł, na jaki może zdecydować się inwestor, to oczywiście wyłącznie biznesowy charakter inwestycji. Lokalizacja przyciąga setki turystów każdego roku, a obecność przystani i szlaku wodnego powinny zapewnić obłożenie takiej bazy noclegowej przez cały sezon.

Tak może wyglądać wnętrz Twojego apartamentu
Tak może wyglądać wnętrz Twojego apartamentu

Niezależnie od tego, czy Nove Rydzewo okaże się sposobem na życie, czy intratną inwestycją, posiadanie tak prestiżowej nieruchomości na Mazurach to z pewnością niespotykana okazja. Warto zerknąć na www.noverydzewo.pl i poznać szczegóły. Jedno jest pewne: Mazury wzbogacają się o kolejne atrakcyjne miejsce.

ReklamaC1 - PGE

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 3
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
Reklama
ReklamaA2 - AZS Wilkasy