ReklamaA1 - Klub Mila

Filip Chajzer buduje dom na Mazurach. „Znalazłem swój mazurski raj”

Bieżące17 lipca 2021, 7:25Komentarzy: 2
Filip Chajzer buduje dom na Mazurach. „Znalazłem swój mazurski raj”
 fot. Filip Chajzer/facebook

Prezenter programu "Dzień Dobry TVN" dołączył do grona gwiazd, które zainwestowały w nieruchomości w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Filip Chajzer pochwalił się zdjęciami swojej nowej posiadłości i napisał: „Znalazłem swój mazurski raj” – informuje serwis interia.

Dziennikarz i prowadzący program "Dzień dobry TVN" poinformował, że spełnił swoje marzenie o posiadaniu domu na Mazurach.

Opublikował zdjęcia terenu, którego stał się nowym właścicielem i przynależącego do niego pomostu.

"To było jedno z największych marzeń mojego życia. Po latach poszukiwań udało się! Znalazłem swój mazurski raj! Cieszę się jak dziecko z każdej deski tego pomostu i każdej rybki w jego okolicy. Wszystkie mogą spać spokojnie i tak nie łowię, szkoda moich nerwów, tak samo jak na kolejną budowę w klasycznym pustakowym wydaniu" - napisał Chajzer.

Filip Chajzer buduje dom na Mazurach. „Znalazłem swój mazurski raj”

To samo marzenie, co prowadzący "Dzień dobry TVN", miały także inne gwiazdy. Kilka dni temu zakupem starego siedliska na Mazurach w okolicy Wzgórz Dylewskich pochwaliła się na Instagramie Agnieszka Sienkiewicz, która będzie je teraz remontować.

"Z tego powstanie kiedyś nasze wspaniałe mazurskie siedlisko.... Póki co pokrzywy do kolan i ruina, ale będę tu kiedyś gotować dla przyjaciół, pielić ogródek i robić przetwory" - rozmarzyła się aktorka.

W komentarzach pod jej postem odezwała się Anna Czartoryska-Niemczycka, która zdradziła, że ona również marzy o podobnym domu.

Mazury upatrzyła sobie też Anna Dereszowska. W ostatnich miesiącach razem z partnerem Danielem Duniakiem nadzorowała tam budowę nowego domu. Niedawno zdradziła w social mediach, że zbliżają się do etapu prac wykończeniowych, a ona sama ma nadzieję, że jeszcze tego lata uda się jej zamieszkać w nowej posiadłości.

Cały wolny czas w na Mazurach spędza także Natalia Klimas, a stylowe wnętrza swojego domu na Warmii stale pokazuje na Instagramie Dorota Szelągowska.

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

 • 9
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 2
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 10
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Boyen Water Park

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - Nowy Harsz