A0 - AZS Wilkasy

Fotorelacja z XXI edycji Targów Boatshow w Łodzi

18 listopada 2019, 12:09

W dniach 15-17 listopada mazury24.eu wystawiały się na 21 edycji Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow w Łodzi. Nasze stoisko odwiedziło kilkaset osób, wśród których przeważali nasi czytelnicy i osoby zainteresowane spędzeniem kolejnych wakacji właśnie na Mazurach.

Była to już kolejna impreza po targach w Giżycku i Nadarzynie (Warszawa), gdzie chcieliśmy zwiedzającym przedstawić i pomóc odkryć piękno "naszych" Mazur. Odnosimy wrażenie, że w dużym stopniu nam się to udało.

Podczas trzech dni targowych, udało nam się również porozmawiać i zaprosić do współpracy przy budowie wspólnego wizerunku Mazur kilkanaście firm z całej Polski. Powoli szykujemy się również do organizacji imprezy dla żeglarzy w sezonie 2020 (oczywiście na Mazurach), a targi były znakomitym miejscem do konstruowania jej końcowej formy i charakteru. 

W Łodzi spotkaliśmy również wiele firm działających na Mazurach, z którymi nasz portal już w najbliższych miesiącach podejmie współpracę (szczegóły w najbliższych miesiącach), której efekty powinny Wam przypaść do gustu (nowe kamery LIVE, współpraca medialna, ciekawe materiały, duża oferta czarterów on-line, itp).

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska, ciepłe słowa i ciekawe pomysły. Jutro powinniśmy opublikować relację wideo z wywiadami - dziś zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć...

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 3
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Odysseya Yachts