ReklamaA1 - Stranda Jesień

Giżycko promuje Mazury na Targach Tour Salon w Poznaniu

Bieżące24 września 2021, 6:59
Giżycko promuje Mazury na Targach Tour Salon w Poznaniu
 fot. mazury24.eu

W dniach 24-26 września 2021 w Poznaniu odbywają się jedne z najważniejszych targów turystycznych w Polsce – Tour Salon. W tym roku na jedynym stanowisku zobaczymy nie jedno, a aż 4 polskie miasta – partnerów programu TripPass. Są to Gdańsk, Lublin, Opole i Giżycko. Wszystkie miasta przedstawią swoją ofertę turystyczną.

Z reguły, udział w takich wydarzeniach każdy podmiot bierze osobno. Tym razem jednak cztery miasta łączą wysiłki, aby jeszcze efektywniej dotrzeć ze swoją ofertą turystyczną do tysięcy gości, którzy odwiedzą targi.

Mają ku temu solidną podstawę – wszystkie są partnerami projektu TripPass, czyli systemu karty turysty, który pozwala odkrywać najlepsze atrakcje w każdym z miast partnerskich.

Na stanowisku nie zabraknie materiałów promocyjnych i upominków. Każdy oczywiście otrzyma informacje o atrakcjach od przedstawicieli miejscowości oraz szczegóły działania Karty. Co więcej, odwiedzający nasze stoisko będą mogli wziąć w quizie. Za udzielenie 100% poprawnych odpowiedzi czekają nagrody.

TOUR SALON 2021 ponownie odbędzie się pod hasłem „Odkryj smak przygody”, które jest kwintesencją planów związanych z jesienną odsłoną tego wydarzenia – zarówno ekspozycja, jak i program wydarzeń będą zachęcać do odkrywania nie tylko nowych destynacji, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Niewątpliwym atutem jesiennej edycji TOUR SALON będą odbywające się równolegle targi turystyki caravaningowej CARAVANS SALON, podczas których swoją ofertę pokażą czołowi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce.

W gronie wystawców targów: miasta, gminy, powiaty, organizacje promocji turystyki, regiony turystyczne, produkty regionalne, dostawcy usług transportowych, dostawcy innych usług w turystyce.

Źródło: UM Giżycko

ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - AZS Wilkasy