ReklamaA1 - Stranda Jesień

Giżycko z kartą trippass na Targach w Poznaniu

Bieżące1 października 2021, 7:09
Giżycko z kartą trippass na Targach w Poznaniu
 fot. UM Giżycko

24-26 września 2021 r., do Poznania zjechali miłośnicy międzynarodowej turystyki. W tych dniach odbywały się Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon. Było tam również Giżycko - wspólnie z Gdańskiem, Opolem i Lublinem promowano kartę turysty TripPass i atrakcje czterech miast.

Trzy dni targów to intensywny czas promocji zarówno turystycznego projektu - karty TripPass, jak również czterech miast współtworzących tą wyjątkową inicjatywę.

Była to także doskonała okazja do przedstawienia licznych walorów turystycznych Giżycka - opowiadano o jeziorach, żeglowaniu, trasach rowerowych i spacerowych, zabytkach, a także smakołykach (gości częstowano sękaczem firmy "Mark" i konfiturami z "Królestwa Lady Margot").

Giżycko z kartą trippass na Targach w Poznaniu

Targi Tour Salon dały również możliwość nawiązania bardzo cennych kontaktów, m. in. z Polską Organizacją Turystyczną oraz Śląską Organizacją Turystyczną, dzięki którym będzie można jeszcze szerzej promować Giżycko.

Podczas targów w Poznaniu zostały wręczone nagrody w ramach X edycji konkursu Róża Regionów.  Jury konkursu zdecydowało się docenić projekt TripPass nadając mu wyróżnienie w kategorii „Projekt specjalny”.

- Wspólny wysiłek Gdańska, Giżycka, Lublina i Opola został zauważony i doceniony. To właśnie współpraca, która będzie się rozwijać, przyniosła wszystkim czterem miastom ten sukces – informuje UM w Giżycku.

Konkurs Róża Regionów organizowany przez Wiadomości Turystyczne zwraca uwagę na jakość promocji naszego kraju poprzez ekspercką ocenę wydawnictw promujących miasta, regiony i produkty turystyczne.

Do konkursu zgłoszono także projekt propagujący picie kranówki "Czysta Giżycka" i choć nie udało się zdobyć wyróżnienia, to właśnie o "Czystej Giżyckiej" mówiono podczas uroczystego otwarcia gali - podając akcję za wzór promocji turystycznej miasta pod kątem ekologii.

Na podstawie UM Giżycko.

ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - system czarterów