ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina

GROMEE gwiazdą Mamry Music Festiwal

GROMEE gwiazdą Mamry Music Festiwal
 fot. Mamry Music Festival

Artystą, którego wystąp będzie można obejrzeć i posłuchać na Mamry Music Festiwal w Węgorzewie jest GROMEE. Wydarzenie odbędzie się w sierpniu 2020 r.

Gromee to producent muzyczny i DJ tworzący głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Uchodzi za jednego z najpopularniejszych DJ  i Producentów Muzycznych w Polsce.

Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów. Jego single w bardzo szybkim tempie zdobywają szczyty list przebojów a on sam może pochwalić się zdobyciem nagrody ESKA MUSIC AWARDS dla najlepszego Producenta Muzycznego i DJ w 2017 roku.

Dodatkowo Gromee z piosenką „Light me up" reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji – Lizbona 2018. Gromee juz od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju.

Na Mamry Music Festival wystąpi ponadto MELO.KIDS.  i inni.  

Organizator Mamry Music Festiwal  postanowił szerzej  wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Już w tym roku na stoiskach stowarzyszenia kupując  różnego rodzaju  specjały  uczestnicy imprezy wspierali najbardziej potrzebujących – osoby niepełnosprawne będące pod opieką stowarzyszenia. Podobnie będzie i w roku 2020.

Wolontariusze z  POMAGAM BO LUBIĘ będą obecni na Mamry Music Festival od pierwszych dźwięków. Organizator postanowił, że 5 % brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego poprzez partnera społecznego organizatora - „STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ”  (KRS 0000755601, NIP 8451992812, REGON 382052660)

Od 4 listopada poprzez stronę internetową Mamry Music Festival można  zakupić pierwszą pulę  biletów STANDARD oraz 100 szt. biletów PREMIUM 

MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się  8 sierpnia 2020 r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy  dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja  wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19.

Już wkrótce kolejne informacje i kolejni wykonawcy.

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

STRONA WWW:  www.mamrymusic.pl

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Rumszewicz

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka