ReklamaA1 - Sailing Machine

Hotel Tajty *** wprowadza do swojej oferty komfortowe domki

Prezentacje17 kwietnia 2020, 14:04
Hotel Tajty *** wprowadza do swojej oferty komfortowe domki

Jest takie miejsce na Mazurach, w którym marzenia zamieniają się w rzeczywistość. Położony nad brzegiem jeziora Hotel Tajty ***,  znajdujący się nieopodal Giżycka jest idealnym miejscem do oderwania się od codziennej rzeczywistości i poznania uroków Mazur.

Ten wyjątkowy obiekt oferuje swoim gościom szereg atrakcji dla dzieci i tych nieco starszych osób. Znajdziecie tam Spa, sauny, basen zewnętrzny, park linowy, salę animacji, plac zabaw, plażę oraz rozległy leśny  teren sprzyjający wypoczynkowi na łonie natury.

Hotel posiada nie tylko urozmaiconą ofertę pokoi, ale również znajdujące się nieopodal jeziora pole kempingowe, domki letniskowe i komfortowe domki holenderskie (nowość 2020 r.) z zapierającym dech w piersiach widokiem. Pyszna kuchnia, oparta na naturalnych składnikach z daniami regionalnymi jest polecana jako jedna z najlepszych w Polsce. Nieopodal hotelu znajduje się drewniana tawerna z prawdziwym mazurskim klimatem oraz  port jachtowy, w którym możliwe jest wypożyczenie  sprzętu wodnego.

Hotel Tajty *** jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania uroków Mazur. W okolicy znajdują się unikatowe zabytki oraz ciekawe miejsca historyczne i takie, w których dzika przyroda jest na wyciągnięcie ręki. Miłośnicy jednośladów mają możliwość wypożyczenia w hotelu rowerów, którymi można wybrać się w długie trasy lub na krótkie przejażdżki po okolicy. Pięknych tras jest tak wiele, a widoki tak niepowtarzalne, że gości nie trzeba specjalnie namawiać na rowerowe podróże.  

W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na wypoczynek w domkach. Część z nich szuka połączenia komfortu z możliwością samodzielnego funkcjonowania, co niejednokrotnie stanowi duże wyzwanie. To właśnie dla tej grupy gości Hotel Tajty *** w tym roku wprowadził do swojej oferty nowoczesne domy holenderskie z tarasami i widokiem na jezioro. Urządzone w przytulnym i eleganckim stylu domki posiadają oddzielne sypialnie, łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym, gwarantując intymność, komfort a przy tym możliwość relaksu na łanie natury.

Dla tradycjonalistów hotel oferuje natomiast domki letniskowe o różnej wielkości, położone w lesie nieopodal wszystkich dostępnych w obiekcie atrakcji. Dodatkowym plusem jest możliwość wyboru i wynajęcia wszystkich typów domków w opcji bez wyżywienia lub z możliwością skorzystania z różnorodnych posiłków dostępnych w hotelowej restauracji. Jeśli zatem szukacie mazurskiego miejsca innego niż wszystkie i wypoczynku, który na długo pozostanie w pamięci- zapraszamy do Hotelu Tajty ***.


Hotel Tajty ***
ul. Przemysłowa 17, Wilkasy, 11-500 Giżycko
tel. +48 87 428 01 94+48 503 137 875
recepcja@hoteltajty.plhttps://hoteltajty.pl/

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - Luani Consulting
ReklamaA2 - Tło Dla Mew