ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Hotelowa marka Aries wchodzi na Mazury

BieżąceInwestycje29 września 2022, 6:38Komentarzy: 1
Hotelowa marka Aries wchodzi na Mazury
 fot. Wizualizacja inwestora.

W Mierkach k. Olsztynka nad jeziorem Pluszne planowane jest otwarcie w połowie 2024 r. Lago Park Apartments by Aries m.in. z 77 apartamentami sprzedawanymi w modelu condo, restauracją, 11 gabinetami SPA i basenem.

To pierwsza inwestycja na Mazurach sygnowana marką Aries po dwóch już otwartych i czterech przygotowywanych na Podhalu i w Beskidach.

Projekt zakłada budowę dwóch 3-piętrowych apartamentowców z lokalami o powierzchni od 25 do 60 m kw., które zostaną wykończone w standardzie 5 gwiazdek. Wszystkie dysponować będą aneksami kuchennymi. Wnętrza apartamentów inspirowane są kolorystyką natury i wody z beżami, granatami i błękitami. W inwestycji zaplanowano też m.in. prywatną marinę dla żaglówek, restaurację na wodzie i place zabaw dla dzieci.

– Bogata infrastruktura zaplecza hotelowego powstaje z myślą o całorocznym obłożeniu. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie łatwy i bezpośredni dostęp do szerokiego wachlarza atrakcji zaplecza hotelowego stanowi czynnik przewagi nad konkurencyjnymi projektami condo, które realizowane są obecnie nad polskimi jeziorami – tłumaczy Agnieszka Urbańska-Pucek, członek zarządu i dyrektor ds. rozwoju grupy Platan.

Apartamenty condo oferowane są inwestorom w dwóch wariantach: na potrzeby własne jako tzw. drugi dom oraz w modelu 70/30, w którym właściciel czerpie 70 proc. przychodów generowanych przez jego apartament. Lokal będzie można podnajmować samodzielnie lub skorzystać z pośrednictwa operatora Platan Hotels & Resorts.

– Renoma hoteli marki Aries będzie dodatkowym czynnikiem decydującym o przewadze Lago Park nad konkurencyjnymi projektami sektora condo. Od naszych dotychczasowych inwestorów otrzymujemy bardzo pochlebne opinie dotyczące najwyższej jakości usług w działających obiektach hotelowych. Ten aspekt bardzo często stanowi silny impuls do wyboru naszych inwestycji, bo sprawdzona marka operatora obiektu czyni nas wiarygodnym partnerem w stabilnym wypracowywaniu zysków po uruchomieniu projektu – mówi Agnieszka Urbańska-Pucek.

Grupa Platan po otwarciu dwóch skategoryzowanych hoteli w Zakopanem i Wiśle rozszerzyła w ostatnich latach spectrum działalności o rynek apartamentów inwestycyjnych.

Na podstawie informacji e-hotelarz.pl

ReklamaC1 - Ferie Zimowe AZS

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Chłop z Mazur

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe