ReklamaA1- Ruciane Park

II Mazurska Giełda Jachtów w Sztynorcie za nami

Bieżące4 października 2021, 18:49
II Mazurska Giełda Jachtów w Sztynorcie za nami
 fot. mazury24.eu

To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby w jednym miejscu i czasie obejrzeć nowe, najnowsze jachty, jakie mogą pływać po mazurskich jeziorach oraz te używane, które czekają na nowych właścicieli. Dodatkowo zainteresowani kupnem mogą je tutaj nie tylko dokładnie obejrzeć, ale także wypróbować na wodzie.

Giełda jachtów na wodzie to doskonały pomysł, aby sprzedać lub kupić łódź. Dużo lepszy niż kupowanie „na sucho”, czyli po obejrzeniu wybranej jednostki w warunkach postoju zimowego. Kupując jacht, który stoi na wodzie, mamy możliwość przepłynięcia się nim i sprawdzenia, jak działają wszystkie mechanizmy i urządzenia.

Generalnie najlepszych pomysłem przy kupowaniu jachtu, jest wyczarterowanie go na kilka dni i dopiero po tym podjęcie decyzji. Nie wszyscy jednak mają na to czas i właśnie dlatego Mazurska Giełda Jachtów w Sztynorcie cieszy się co roku tak dużym zainteresowaniem.

Właśnie październik, mimo, że coraz cieplejszy i bardziej popularny wśród żeglarzy, jednak ciągle oznacza schyłek sezonu czarterowego na Mazurach. Jest to bardzo dobry moment, aby sprzedać lub kupić jacht, ponieważ do nowego sezonu zostanie nam dość czasu na ewentualne naprawy lub modernizacje.

- Za główny cel giełdy postawiliśmy sobie zgromadzenie w jednym miejscu jak największej liczby jachtów używanych, dostępnych od ręki. Nie zapominając jednak o osobach, które chciałyby zamówić jacht nowy, do udziału zaprosiliśmy również producentów – mówią organizatorzy Giełdy Jachtów.

Na miejscu była też możliwość skorzystania z pomocy specjalistów co do wyceny oraz stanu jachtu, oraz kosztów jego naprawy lub modernizacji. Dla wystawców przewidziano 200 miejsc cumowniczych na wodzie oraz 500 m2 powierzchni wystawowej na lądzie.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Patronat medialny nad Mazurską Giełdą Jachtów w Sztynorcie objął portal mazury24.eu.


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaB2 - Wojdbud - domki z drewna
ReklamaA2 - Tło Dla Mew