ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina

Inwestycja z Ełku na Mazurach walczy o prestiżową nagrodę

BieżąceInwestycje13 lutego 2024, 9:27
Inwestycja z Ełku na Mazurach walczy o prestiżową nagrodę
 fot. UM Ełk.

Ełk na Mazurach bierze udział w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Prasową „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich. Właśnie ruszyło głosowanie. Laureatów konkursu wybiorą internauci. Ełcki projekt, na który można głosować to zrewitalizowana Hala Bokserska, która służy wszystkim mieszkańcom.

Konkurs "Inwestycja z perspektywą" organizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny). Głosowanie konkursowe potrwa do poniedziałku, 19 lutego, do godz. 12.00.

Celem konkursu „Inwestycja z perspektywą” jest promocja samorządowych inwestycji unijnych, a także chęć inspirowania innych do podejmowania podobnych inicjatyw.

- Ełcką inwestycją zgłoszoną do konkursu jest Zrewitalizowana Hala Bokserska. Zabytkowa sala sportowa, w której niegdyś trenowali ełccy bokserzy, teraz służy mieszkańcom Ełku jako miejsce spotkań oraz integracji społecznej. Budynek został poddany renowacji i termomodernizacji. Wewnątrz zagospodarowana została scena wraz z nagłośnieniem, a na zewnątrz iluminacja z grafiką bokserów. Na realizację inwestycji miasto Ełk pozyskało ponad 2,1 mln zł dofinansowania, w tym ponad 1 mln 912 tys. ze środków Unii Europejskiej. Uroczyste otwarcie hali odbyło się 10 lutego 2023 r. – informuje Urząd Miejski w Ełku.

Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Jak zagłosować?

Wystarczy wejść na stronę klikając w link i w okienku „Zagłosuj na ten projekt” wpisać kod z obrazka, a następnie kliknąć przycisk „Oddaję swój głos”. Link do projektu: https://samorzad.pap.pl/node/220262

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka