ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Jak Mrągowo walczy o lokalną branżę turystyczną?

BieżącePozostałe22 kwietnia 2020, 8:43Komentarzy: 1
Jak Mrągowo walczy o lokalną branżę turystyczną?
 fot. mazury24.eu

Kup teraz, wykorzystaj później! Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" we współpracy z Urzędem Miejskim w Mrągowie i Burmistrzem Miasta zaprasza do udziału w akcji promocyjnej „Mrągowski Voucher Turystyczny”, której celem jest wsparcie branży turystycznej z Mrągowa i okolic.

Mrągowski Voucher Turystyczny to akcja promocyjna polegająca na sprzedaży bonów m.in. na usługi hotelarskie, gastronomiczne, udział w zorganizowanych wycieczkach lub imprezach do wykorzystania po wygaśnięciu epidemii koronawirusa.

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”. W inicjatywę włączył się Urząd Miejski w Mrągowie. Do udziału w akcji zaprasza Burmistrz Miasta Mrągowo, Stanisław Bułajewski. Przedsięwzięcie wspiera Polska Organizacja Turystyczna.

Prosimy członków LOT-, a także inne podmioty z branży turystycznej działające na terenie Mrągowa o przygotowanie oferty na vouchery turystyczne i przesłania ich na adres e-mail: e.krzywosz@mragowo.um.gov.pl do poniedziałku 27 kwietnia br. (zdjęcie/grafika, opis oferty, cena, dane kontaktowe).

Przed zgłoszeniem chęci udziału prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji. Mieszkańców i turystów zachęcamy do kupna bonów i wsparcia branży turystycznej z ziemi mrągowskiej.

Oferty zostaną zaprezentowane na stronie www.konferencjemazury.com, a także na stronie Urzędu Miejskiego w Mrągowie w zakładce „Mrągowski Voucher Turystyczny” w odpowiedniej kategorii (nocleg, gastronomia, atrakcje turystyczne itp.).

źródło: UM Mrągowo

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Tło Dla Mew