ReklamaA1 - Piękny Brzeg

Jaki prezent wybrać na 40-te urodziny?

Pozostałe26 stycznia 2021, 11:46Komentarzy: 3
Jaki prezent wybrać na 40-te urodziny?

“Czterdziestka” to bardzo dobra okazja, by podarować jubilatowi nietypowy prezent urodzinowy. To idealna pora, by osoba obchodząca okrągłą rocznicę urodzin mogła spełnić swoje najskrytsze marzenia, często jeszcze snute w czasach młodzieńczych. Skok ze spadochronem, przejażdżka sportowym autem, kurs barmański? Zobaczcie, jakie prezenty na czterdzieste urodziny okażą się idealnym wyborem. 

Relaks w SPA - uniwersalna propozycja dla kobiet i mężczyzn

Mając czterdzieści lat, bardzo często odczuwa się trudy życia - zmęczenie związane z wykonywanym zawodem, wychowywaniem dzieci czy prowadzeniem domu. Niejednokrotnie takie osoby potrzebują dnia wyłącznie dla siebie, z dala od codziennych spraw, zmartwień i miejskiego zgiełku. Doskonałą odskocznią, którą można zafundować z okazji urodzin, jest wyjście do SPA. Bez wiecznie dzwoniącego telefonu, bez stania w korkach, bez hałasu i marudzenia innych osób - tylko obdarowany i profesjonalny masażysta lub mistrz ceremonii. Całodniowa sesja zabiegów skutecznie zrelaksuje i odpręży, a w zależności od wybranego pakietu, osoba obdarowana może wykazać szereg działań prozdrowotnych. Klasyczny masaż pomaga rozbić spięte mięśnie i zlikwidować napięcie, seans aromaterapii wycisza organizm poprzez niwelowanie czynników stresogennych, a zabiegi orientalne wyraźnie odmładzają i poprawiają wygląd skóry. Obdarowanego z pewnością zaintryguje fakt, iż część masaży wykonuje się przy użyciu niecodziennego asortymentu, jak na przykład czekolady, kamieni wulkanicznych, owoców czy gorących muszli morskich.

Idealne prezenty dla kobiet

Jaki prezent wybrać na 40-te urodziny?

Prezenty urodzinowe coraz częściej tworzone są z myślą o konkretnej płci, by zaoferować jak najlepsze emocje, doznania i korzyści. Doskonałym tego przykładem jest oferta na 40-te urodziny dla pań, które stają się szczególnie popularne pośród salonów kosmetycznych, restauracji i szeroko rozumianej branży odzieżowej. Na co może liczyć kobieta, której chcemy sprawić niepowtarzalny upominek? Najczęściej wybieranymi podarunkami są te z kategorii beauty i wellness, czyli wszelkiego rodzaju wyjścia do salonów kosmetycznych, fryzjerów, makijażystów i centrów odnowy biologicznej. Dużą popularnością cieszą się vouchery na manicure hybrydowy i zabiegi pielęgnacyjne stóp, wszelkiego rodzaju masaże relaksacyjne oraz czesanie i make-up okazyjny. Warto również zwrócić uwagę na powiązaną kategorię - zakupy ze stylistką, przegląd szafy czy wizerunkowe metamorfozy również będą dobrym pomysłem. Stawkę zamykają wyjątkowe kolacje w ekskluzywnych restauracjach tematycznych; w zależności od wyboru jubilatka będzie mogła skosztować kuchni indyjskiej, japońskiej, włoskiej, rosyjskiej lub tradycyjnych dań polskich.

Fantastyczne pomysły dla mężczyzn

Jaki prezent wybrać na 40-te urodziny?

Czterdziestolatkowie z kolei bardzo często decydują się na realizację swoich marzeń ze względu na stabilną sytuację finansową, możliwość wygospodarowania kilku dni wolnych, jednocześnie pozostając w pełni sił fizycznych. Być może wiemy o marzeniu, takim jak skok ze spadochronem lub lot balonem, który od zawsze był marzeniem solenizanta? Jeśli o takowych nie wiemy, warto zafundować niezapomniane emocje i zagwarantować wspaniałe chwilę na własną rękę! Zanim jednak zdecydujemy się na wybór prezentu, warto skonsultować ewentualny zakup z obdarowanym - niektóre podarunki wiążą się z przeciwwskazaniami zdrowotnymi. Oferta rynkowa jest naprawdę szeroka i dobrym pomysłem będzie kierowanie się zainteresowaniami naszego bliskiego. Mężczyźni zafascynowani militariami powinni przeżyć przygodę w postaci przejażdżki czołgiem, fan czterech kółek niech zasiądzie za kierownicą Lamborghini, a maniaków adrenaliny wyślijmy na dream jump z najwyższej wieży na świecie zlokalizowanej w Szczecinie. Jeśli nie chcemy ryzykować nietrafionego prezentu, możemy zdecydować się na zakup uniwersalny pakiet “Adrenalina”, w którym to jubilat samodzielnie wybierze swój prezent.

Prezent na 40 urodziny nie musi być nudny. Jeżeli szukasz niezwykłych prezentów w formie przeżyć odwiedź: https://prezentmarzen.com/40-te-urodziny/

ReklamaC1 - Mugga

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Mazurska Jagnięcina