ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Jeden z nas, miłośników Mazur, pilnie potrzebuje pomocy!

Bieżące24 listopada 2022, 20:33Komentarzy: 1
Jeden z nas, miłośników Mazur, pilnie potrzebuje pomocy!
 fot. Magda Wrona/facebook

Krew jest cennym darem. Praktycznie nie do odtworzenia w sztucznych, laboratoryjnych warunkach. Kiedy więc ktoś, kto potrzebuje pomocy – konkretnie potrzebuje krwi – jedyną szansą są ludzie dobrego serca, którzy krew oddają. Jeden z nas, miłośnik Mazur, bywalec tego regionu, nasz Czytelnik walczy o zdrowie i potrzebuje właśnie krwi.

Mikołaj Wrona  - miłośnik Mazur, bywalec tego regionu, może go spotkaliście podczas żeglowania czy wędrówek po Mazurach? Jeśli nie, to może kojarzycie bardziej Jego ojca – Tadeusza Wronę?

1 listopada 2011 zmuszony awarią samolotu Boeing 767 (lecącego z Newark, w stanie New Jersey w USA), wykonał manewr lądowania awaryjnego na pasie Lotniska Chopina w Warszawie bez wysuniętego podwozia. Było o tym głośno w świecie.

No dobrze, jednak sprawa jest poważna i naprawdę potrzebujemy Waszej pomocy, a już nie raz pokazaliście, że można na Was – miłośnicy Mazur liczyć. Pomóżmy Mikołajowi wrócić do zdrowia.

- Nasz świat wywrócił się do góry nogami. Mikołaj, mój starszy brat, usłyszał diagnozę: Ostra Białaczka Szpikowa. Jest to agresywny i bardzo szybko postępujący nowotwór krwi – informuje jego siostra.

Teraz najważniejsza jest krew dla chorego mężczyzny w celu przeszczepu szpiku kostnego. Każdy z nas może pomóc!

- Kochani przyjaciele i znajomi, proszę Was wszystkich o wsparcie dla mojego Mikołaja w walce z ostrą białaczką szpikową. Wiem, że jest w Was moc, siła, która pomoże Mikołajowi wyzdrowieć i wrócić jak najszybciej do swojej rodziny i przyjaciół. Dziękuję Wam również, że jesteście z nami w tych trudnych chwilach. Bardzo proszę każdego kto może o oddanie krwi w punktach krwiodawstwa ze  wskazaniem: Mikołaj Wrona, Centralny Szpital Kliniczny, ul. Stefana Banacha 1a. oddział hematologii, transplantologii i chorób wewnętrznych w Warszawie. Jeśli możecie - zarejestrujecie się jako potencjalny dawca szpiku. Procedura w DKMS jest naprawdę prosta – pisze Magda Wrona.

Na krwiodawcy.org jest lista punktów gdzie możecie oddać krew https://krwiodawcy.org/gdzie-mozna-oddac-krew

Jeśli możecie - zarejestrujecie się jako potencjalny dawca szpiku. Procedura w DKMS jest naprawdę prosta!

https://www.dkms.pl/

ReklamaC1 - Ferie Zimowe AZS

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Chłop z Mazur

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe