ReklamaA1 - Wioska Surfów

Jesienią na Mazury za pół ceny

Bieżące8 listopada 2019, 5:47
Tak latem prezentuje się Tawerna Albatros przy Hotelu Ognisty Ptak w Ogonkach. Hotel Ognisty Ptak bierze udział w akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", jest więc okazja, by poznać to miejsce w jesiennej odsłonie
Tak latem prezentuje się Tawerna Albatros przy Hotelu Ognisty Ptak w Ogonkach. Hotel Ognisty Ptak bierze udział w akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", jest więc okazja, by poznać to miejsce w jesiennej odsłonie  fot. Mazury24

Akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to świetna okazja, by zobaczyć i poczuć Mazury po sezonie. Hotele, restauracje, muzea, porty i agroturystyki, które biorą udział w akcji, obniżają cenę głównej usługi o min. 50 procent. Z oferty będzie można skorzystać w weekend od 22 do 24 listopada.

Branża promuje swoje oferty poza głównym sezonem turystycznym, a turyści mają okazję poznawać różne zakątki Polski w atrakcyjnych cenach. Akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to wspólna inicjatywa Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Turyści mogą rezerwować noclegi, oferty gastronomiczne, kulturalne i inne atrakcje w weekend od 22 do 24 listopada.

Jak informują organizatorzy akcji, propozycje dla turystów przygotowała rekordowa liczba partnerów – ponad tysiąc. Partnerzy, by wziąć udział w akcji, musieli obniżyć o min. 50 proc. cenę głównej usługi.

Jeśli chcecie skorzystać ze zniżek, poszukacie interesujących Was miejsc na Mazurach – użyjcie mapy lub wyszukiwarki, które są dostępne na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i zapoznajcie się ze szczegółową ofertą partnerów. Akcja trwa do wyczerpania ofert.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Wilcze Lotnisko

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaA2 - Jeziorak Yacht Club