ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina

Jesienne Mazury - Port Tajty zaprasza

Prezentacje29 października 2020, 13:05
Jesienne Mazury - Port Tajty zaprasza

Kiedy Mazury zmieniają barwę na tysiąc kolorów jesieni, a żeglarstwo nabiera nowego znaczenia, proponujemy Wam odwiedzenie Portu Tajty. Po sezonie niewiele jest miejsc, w których można bezpiecznie zacumować, smacznie zjeść, zrelaksować się w saunie i balii oraz skorzystać z atrakcji dla dzieci. Plac zabaw, regionalne potrawy, a do tego relaks z gorącą herbatką i widokiem na jezioro – czego chcieć więcej ;-)

Port Tajty wprowadził promocję na cumowanie jachtów oraz udostępnił żeglarzom i motorowodniakom pokoje hotelowe, w których po rejsie późną jesienią możliwe staje się skorzystanie z prysznica w komfortowych warunkach. Do tego gratis ciepła herbatka z rumem i relaks na Mazurach gwarantowany.

Dla zmarźlaków, którzy noce wolą spędzać w hotelowych warunkach bardziej niż na jachcie, polecamy nocleg w pokojach oraz nowoczesnych domach Premium z możliwością pełnego wyżywienia, Wi-Fi, kominkiem, dużą indywidualną przestrzenią, rozległym tarasem i magicznym widokiem na jezioro.

Teraz domy Premium znajdziecie w obiekcie w promocyjnej cenie - 50% rabatu (min. dwie doby) plus butelka wina, a do tego rowery turystyczne, dostęp do sali zabaw i seans w saunie – gratis. Dodatkowo Hotel Tajty wprowadził akcję rabatową dla wszystkich, którzy pierwszy listopada planują spędzić w okolicy Giżycka lub po prostu nie chcą samotnie siedzieć w domu, zatem przed nami weekend za pół ceny w tym kameralnym obiekcie.

Mazury piękne są nie tylko latem, ale też o każdej porze roku. Nie lada atrakcją hotelowego Wellness&Spa jest mazurska balia z widokiem na jezioro, znajdująca się tuż obok jednej z saun. Ta indywidualna strefa relaksu stworzona została w niepowtarzalnej drewnianej stylistyce. Już kilkanaście minut wystarczy, aby korzystając z niej poczuć pełne odprężenie, które dodatkowo potęguje przepiękny widok na jezioro i las.

Polecamy ten obiekt zarówno do rodzinnego wypoczynku, jak i indywidualnego. Tutaj możliwe jest znalezienie swojej bezpiecznej przestrzeni. Jak sami widzicie Hotel Tajty prowadzi liczne promocje, a Port Tajty dzięki bogatej infrastrukturze i bliskości hotelu jest czynny niemal przez cały rok. Dodatkowo w obiekcie istnieje możliwość wykorzystania Polskiego Bonu Turystycznego.

Więcej informacji
hoteltajty.pl, tel. 87 428 01 94recepcja@hoteltajty.pl

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Odysseya Yachts