ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Jest szansa, że Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie się odbędzie

Wydarzenia i imprezykoncerty9 czerwca 2020, 8:20Komentarzy: 1
Jest szansa, że Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie się odbędzie
Piknik Country w Mrągowie fot.  fot. www.ckit.mragowo.pl

Władze Mrągowa spotkały się z producentami Festiwalu Piknik Country i Folk i rozmawiali o organizacji tegorocznej edycji imprezy. Mimo istniejącej pandemii oraz wielu obostrzeń sanitarnych, organizatorzy nie chcą odwoływać kultowego wydarzenia, ale zamierzają przeprowadzić imprezę w innych niż dotychczas warunkach.

Na spotkaniu omówiono perspektywy zorganizowania tegorocznego festiwalu w okresie istniejącej pandemii. Strony wyraziły przekonanie, że ewentualne odwołanie imprezy z ponad 38-letnią historią, byłoby stratą nie tylko dla fanów tego gatunku muzyki w Polsce, ale i dla artystów przygotowujących się od dawna do występów w Mrągowie.

Dlatego zarówno władze miasta, jak i producent Festiwalu zadeklarowali, że uczynią wszystko, by być przygotowanym na przyjęcie gości przybywających w ostatni weekend lipca do Mrągowa i zagwarantują program artystyczny dostosowany do możliwości wynikających z obiektywnych uwarunkowań (np. możliwości przybycia artystów zagranicznych).

W związku z kolejnymi etapami odmrażania życia społecznego w Polsce (między innymi częściowe otwarcie stadionów sportowych od dnia 19 czerwca) stwierdzono, że istnieje uzasadniona podstawa do przypuszczenia, że już wkrótce stworzone będą możliwości zorganizowania naszego muzycznego wydarzenia.

Uczestnicy spotkania zadeklarowali, że podejmą się tego zadania także w sytuacji gdyby nie było możliwe zorganizowanie Pikniku w oparciu o ustawę o imprezach masowych tzn. gdyby liczba uczestników nie mogła przekroczyć granicy tysiąca osób na koncercie, licząc się przy tym także z koniecznością spełnieniem uciążliwych restrykcji sanitarnych, oraz dostosowując program do istniejącej sytuacji.

Uczestnicy spotkania wyrazili nadzieję, że wszyscy fani już wkrótce spotkają się na jednym największym festiwali tego gatunku muzyki w Europie i że jak co roku „wszystkie drogi poprowadzą nas do Mrągowa” w ostatni weekend lipca 2020r !

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Tło Dla Mew