ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina

Kameralnie i bezpiecznie, czyli Walentynki na Mazurach

Prezentacje10 lutego 2021, 14:55
Kameralnie i bezpiecznie, czyli Walentynki na Mazurach

O tym, że Mazury są piękne o każdej porze roku, nie trzeba już nikogo przekonywać. Niemal codziennie ukazujemy Wam ich urok oraz ciekawe miejsca warte odwiedzenia.

Po zmniejszeniu obostrzeń, od najbliższego weekendu ponownie możliwe dla wszystkich stają się wyjazdy do różnorodnych obiektów noclegowych. Jeszcze w trakcie konferencji prasowej i pierwszych sygnałów o otwarciu hoteli, odnotowano duży wzrost zainteresowania noclegiem w hotelach. Wprawdzie głównie w górach, ale my oczywiście zapraszamy Was na Mazury. Będą zapewne mniej zatłoczone, a i tu można pojeździć na nartach, czy też skorzystać z innych zimowych atrakcji. Najbliższą okazją do tego jest walentynkowy weekend.

Kameralny Hotel Tajty*** położony nieopodal Giżycka przygotował ofertę specjalną jako alternatywę dla zimowych wyjazdów w góry. To miejsce, które prezentowaliśmy Wam wiele razy, ale warto nawiązać do niego również teraz. Położenie nad jeziorem sprzyja morsowaniu i podnoszeniu odporności, a okoliczny las spacerom i możliwości oddechu pełną piersią w tym regionie z najczystszym powietrzem w Polsce.

Do tego weekend walentynkowy z noclegiem, wyżywieniem i romantyczną kolacją dla dwojga można tu spędzić w cenie już od ok. 250 zł/os. Miłośnicy nart i tubingowych szaleństw zaledwie pół godz. drogi samochodem od Hotel Tajty***, znajdą stok narciarski i tubingowy tor. W ramach współpracy z Pensjonatem Sielanka, każdy z Gości Hotelu Tajty*** otrzymuje 20% rabatu na wypożyczenie sprzętu oraz zjazdy.

Jeśli zatem szukacie wyjątkowego miejsca do spędzenia Walentynek lub po prostu czasu relaksu na Mazurach, zachęcamy do sprawdzenia propozycji Hotelu Tajty***

Hotel Tajty*** na Mazurach
tel.: +48 87 428 01 94, +48 503 137 875,
e-mail: recepcja@hoteltajty.pl

Pakiety świąteczne, wakacyjne i spa dla dwojga, to tylko jedne z wielu możliwości wyboru ofert. My spędziliśmy tam cały zeszłoroczny sezon i mamy nadzieję na powtórkę.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Tło Dla Mew