Reklama
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Kamerka LIVE na jezioro Niegocin szybciej niż zakładaliśmy

BieżąceRozwój serwisu7 października 2018, 2:31
Kamerka LIVE na jezioro Niegocin szybciej niż zakładaliśmy

We wczorajszym wpisie informowaliśmy o kamerze live zamontowanej w Porcie Nowy Harsz oraz o rozpoczęciu testów, które potrwają do maja 2019 roku. W dniu dzisiejszym dostarczyliśmy kamerę do Marina Lester Club w Rydzewie, celem montażu w najbliższych tygodniach.

Zostaliśmy jednak zmotywowani przez właściciela obiektu do natychmiastowego montażu. Plany były inne – jak to na Mazurach najlepsze są spontaniczne sytuacje. Dwie godziny stania na drabinie zaowocowały kolejnym obrazem live. No i super :) W podanej lokalizacji będzie w przyszłości montowana również kamera z widokiem na jezioro Boczne.

Kamera ukazuje północny brzeg jeziora Niegocin, z odległą panoramą Giżycka. Estetycznie, najlepsze widoki czekają nas gdy wróci ruch na wodzie. Uff jeszcze tylko jesień, zima, wiosna i… już :)

Przypominamy, iż umożliwiamy również montaż kamer dla partnerów (ośrodków, portów) – ilość ograniczona według zgłoszeń. Obraz z kamery oprócz portalu, może być również wyświetlany na stronie internetowej związanej z obiektem. Jedyne koszty z utrzymaniem takiej kamery, związane są z użyczeniem energii elektrycznej oraz opłatą dedykowanego łącza internetowego (preferencyjna stawka). Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać telefonicznie – Artur Borkowski, tel. 608 490 111.

Kamery nadają obraz na żywo, zgodnie z RODO obraz z nich nie jest utrwalany oraz archiwizowany. Pamiętajmy również, że na Mazurach w nocy patrzy się na gwiazdy – nieoświetlone miejsca w nocy mogą być niewidoczne...

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 7
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Odysseya Yachts