ReklamaA1 - Ruciane Park 2022

Karolina Lizer gościem specjalnym „Mamry Festival”

Karolina Lizer gościem specjalnym „Mamry Festival”
 fot. Karolina Lizer/facebook

Po dwuletniej przerwie wraca koncertowe granie na Plażę Mamry. W dniach 29-30 lipca 2022 w Węgorzewie odbędzie się Mamry Festival, czyli dwa dni niesamowitej zabawy przy najlepszej muzyce w wykonaniu czołowych polskich DJ-ów, raperów oraz artystów pop.

Gościem specjalnym festiwalu będzie Karolina Lizer. Dla wielu to nazwisko kojarzy się przede wszystkim z polskimi eliminacjami do Eurowizji czy też występem na KFPP w Opolu w Koncercie Debiuty.

Ale ta młoda artystka jest też ścisłe związana z powiatem węgorzewskim - w jednej spod węgorzewskich wsi nad malowniczym jeziorem na łonie mazurskiej natury ładuje akumulatory, by zrealizować swoje najskrytsze artystyczne marzenia i plany zawodowe.

Karolina Lizer jest wokalistką, pianistką i klawesynistką, laureatką Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Uczniów Szkół Artystycznych 2021. Rozwijała muzyczne skrzydła w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego oraz Autorskiej Szkole Musicalowej przy Teatrze Roma. Pisze i komponuje własne piosenki. Zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Wykonaniem piosenki „Kiedy znów zakwitną białe bzy” wyśpiewała pierwsze wyróżnienie w 7. odcinku programu „Szansa na sukces. Opole 2020 “. Z utworem „Aksamitnie” wystąpiła podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2020 roku.

Na Mamry Festival Karolina Lizner wystąpi z krótkim recitalem. Będzie mogła w ten sposób podziękować za wszystkie głosy, które otrzymała od fanów z ziemi węgorzewskiej w trakcie preselekcji do Eurowizji.

Na głównej scenie festiwalowej wystąpią ponadto: Viki Gabor, Gromee, Smolasty, Kubańczyk, Kaen, Bryska, Skytech, Dj Kuba & Neitan, Emdi, Fafaq, Matys, Matt Bukovski, Matt5ki, Tribbs, Wac Toja, Cyprex, Max Klimek oraz Dj Łojo.

Festiwal został objęty patronatem honorowym przez Burmistrza Węgorzewa, p. Krzysztofa Kołaszewskiego.

Mamry Festival 2022 osadzony zostanie w klimatach gier retro.

W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomnicie sobie czasy Waszego dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem.

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformach e-Bilet, KupBilecik, Eventim i Goingapp.

Uwaga: tylko do końca maja promocyjne ceny na bilety i karnety.

ReklamaC1 - PGE

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Perła Mazur

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - system czarterów