ReklamaA1 - Sailing Machine

KONKURS "Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury"

Bieżące19 lipca 2019, 18:46Komentarzy: 4
KONKURS "Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury"

Wraz z uruchomieniem serwisu staraliśmy się was uraczyć potężną pigułką informacji o Mazurach. Dziś idziemy maleńki kroczek dalej - chcemy Wam za Waszą aktywność podziękować. Zapraszamy do pierwszego konkursu na łamach mazury24.eu. W najbliższym czasie będzie ich kilka, i chyba zawsze będziemy starali się w ten sam sposób wyłaniać zwycięzców. 

Dziś do wygrania wspaniała książka, autorstwa Aleksandry Klonowskiej - Szałek, pod tytułem "Odetchnij od miasta".

Aby wygrać książkę (350 stron opisów i pięknych zdjęć) należy na naszej stronie...

 • dodać jak najwięcej komentarzy i opinii do 21 lipca do godz. 12 (najbliższa niedziela)
 • następnie trzeba wysłać do nas e-mail o tytule "KONKURS #1" w którym podają Państwo swój nick (pod którym komentowali treści lub opiniowali porty) oraz linki do artykułów, opisów, portów pod którymi dodali Państwo komentarze.
 • oczywiście wygrywa osoba z największą ilością dodanych komentarzy i opinii

Oczywiście prosimy o dużą ilość połączoną z jakością. Do wygrania mamy 4 książki wraz pakietem prostych gadżetów od naszego serwisu (notesik, długopisy, smycz, magnesy i zapalniczka do zapalania klimatycznych świeczek :)

o samej książce słów kilka...

Są tak urzekające miejsca w Polsce, że tylko czekają na swój przewodnik. W drugiej części bestsellerowego „Odetchnij od miasta” Aleksandra Klonowska-Szałek zabiera czytelników w niezwykłą wyprawę po jednej z najciekawszych krain Europy. W poszukiwaniu nietuzinkowych noclegów, pysznego jedzenia, lokalnych atrakcji i inspirujących opowieści odwiedza tereny Warmii i Mazur, odkrywając ich mniej znane oblicze. Premiera „Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury” już 24 kwietnia.

Pensjonat w liczącym dwieście lat domu mieszczący się niedaleko farmy ślimaków, Toskania w pobliżu Morąga, sala kinowa w lochach odbudowanego pałacu, stylizowany na nowoczesną stodołę dom, który jest gwiazdą Instagrama, leśne SPA i gospodarstwo rolne z dwusetką owiec tuż pod rosyjską granicą. Jeśli Warmia i Mazury większości mieszkańców Polski kojarzyły się tylko z noclegiem pod namiotem, ogniskiem i żaglówkami, to książka „Odetchnij od miasta” obala ten mit już na pierwszych stronach. Warmia i Mazury to bowiem miejsce, w którym zanurzyć się można na wiele tygodni, odkrywając wciąż nowe oblicza jednej z najpiękniejszych krain w Polsce.

A zatem – gdzie dobrze zjeść i kupić lokalne przetwory? Jakich atrakcji kulturalnych lub sportowych nie przegapić? A przede wszystkim – co przeżyć, by poczuć niepowtarzalny klimat Warmii i Mazur?

Praktyczne informacje dotyczące zakwaterowania, dojazdu lub lokalnych atrakcji Aleksandra Klonowska-Szałek przeplata inspirującymi rozmowami z gospodarzami – to w końcu ich charakter i osobowość, na równi z pięknem okolicy i klimatem domu, decydują o uroku danego miejsca. W przewodniku przeczytać można o miejscowych, chcących dzielić się miłością do rodzinnych stron oraz uciekinierach z wielkich miast, którzy znaleźli tu swoje miejsce na ziemi.

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 7
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 3
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - system czarterów