ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Luani Consulting - wsparcie dla biznesu na Mazurach

Sprzęt i inspiracjePrezentacje16 marca 2023, 18:18Komentarzy: 0
Luani Consulting - wsparcie dla biznesu na Mazurach

Niewiele jest firm, które kompleksowo potrafią wesprzeć strefę biznesu. Właśnie takie działanie było głównym celem powstania Luani Consulting – firmy, która skupia zespół 30 specjalistów z różnych branż, aby w pełni zaspokoić potrzeby przedsiębiorców, którzy poprzez przejście przez proces zmian zdecydowali się rozwinąć swoją działalność.

Zespół wsparty doświadczeniem

Od 2003 roku działam w szeroko pojętej branży turystycznej oraz zgłębiam tematykę rozwoju osobistego. Przez te 20 lat przechodziłam przez różne szczeble kariery, zaczynając od pracownika biurowego, konferansjera, kierownika ds. sprzedaży, specjalisty ds. marketingu, organizatora eventów, trenera, dyrektora wykonawczego oraz dyrektora do spraw promocji. Trochę tego było, ale dzięki temu na swojej drodze rozwoju poznałam szereg osób, z którymi łączyłam siły, pomagając firmom przechodzić przez trudne etapy zmian, tworzyć i wprowadzać efektywne narzędzia pracy oraz wyróżnić się na rynku.

Wiedziałam jakim wyzwaniem jest znalezienie jednego miejsca, w którym biznes może zostać wsparty kompleksowo, dlatego pod koniec 2022r. zdecydowałam się założyć własną firmę i połączyć wielu specjalistów w działaniu. Od lat organizuję i uczestniczę również w szeregu akcji społecznych i tak firma, którą założyłam w ramach działań charytatywnych, pomaga budować społeczny charakter biznesu i zmieniać świat na lepsze - założycielka firmy Katarzyna Mirska.

Branża stoczniowa i czarterowa, hotelarstwo i szeroko pojęta turystyka, różnorodna sprzedaż oraz usługi doradcze i marketingowe. Biznesmeni, trenerzy, coachowie, ale również informatycy, programiści, graficy, copywriterzy i psychologowie. Zespół działa w składzie, którego potrzebuje dana firma. Wykorzystywane przez zespół firmy narzędzia pracy oraz materiały szkoleniowe powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, zarządzaniu firmami oraz wiedzę, którą zdobył każdy z członków zespołu i przełożył ją na liczne sukcesy.

Jeśli zatem potrzebujecie wsparcia w sytuacjach kryzysowych, chcecie zbadać jakość świadczonych przez Wasz zespół usług, poprawić lub zmienić wizerunek swojej firmy lub zrozumieć, dlaczego w zespole „coś nie działa”. A może po prostu macie dość nic niewnoszących szkoleń, nudnych eventów lub nieefektywnych premier produktów, standardowych tekstów i grafik na stronach www oraz niczym się niewyróżniających materiałów reklamowych?

Więcej na temat tego, jak firma Luani Consulting może wesprzeć Wasz biznes, przeczytacie na naszej stronie internetowej https://luaniconsulting.pl/.

Zobaczcie też zdjęcia wydarzeń, w których organizacji pomogliśmy z pełnym zaangażowaniem.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Nowy Harsz