ReklamaA1 - Apartamenty Ruciane Nida

Mamry Festival – nie tylko muzyka, ale też wiedza

Mamry Festival – nie tylko muzyka, ale też wiedza
 fot. mazury24.eu

Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie.  Nie samą jednak muzyką Mamry Festival żyje. Tegoroczna edycja zostanie zorganizowana we współpracy z Fundacja DKMS i firmą WAKE UP Mazury.

Czy pobranie szpiku boli? Czy szpik pobiera się z kręgosłupa? Czy dawca szpiku może mieć tatuaż? Na te i inne pytania odpowiadać będą wolontariusze i pracownicy Fundacji DKMS. Każdego dnia na uczestników Mamry Festival czekać będzie solidna dawka wiedzy oraz możliwość zarejestrowania się w bazie Fundacji DKMS. Każda nowa osoba, która rejestruje się w bazie dawców, zwiększa szansę na to, że pacjent walczący z nowotworem krwi – pokona chorobę.

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia.

Być na Mamry Festival i nie skorzystać z atrakcji na Jeziorze Mamry? To jest niemożliwe. Dzięki Wake Up Mazury zobaczymy czym jest windsurfing, parasailing, wakeboard, banan wodny, motorówki. Instruktorzy Wake Up pokażą, objaśnią a chętnych zaproszą do osobistego skorzystania z wybranego sprzętu. Codziennie w czasie trwanie festiwalu, ale też i w godzinach przedpołudniowych.

Na Mamry Festival 2023 wystąpią ponadto: Margaret, Baasch, Tymek, Dj Alex, Dj Inox, Dnf, Gibbs, I.Got.U, Si Us Plau, Matt5ki, Dj Killer, Dj Barto.

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Perfect Plus Sprzątanie

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - HeydayBoats Moto-X
ReklamaA2 - Odysseya Yachts