ReklamaA1 - wschód sezonu

Mamry Music Festival - Nina Suerte wraca do Węgorzewa

Wydarzenia i imprezykoncerty25 stycznia 2020, 14:24
Mamry Music Festival - Nina Suerte wraca do Węgorzewa
 fot. Organizator

Nina Suerte uzupełnia tegoroczny line up Mamry Music Festival. Ponownie powraca na Plażę Mamry, aby skraść serca węgorzewskiej publiczności.

Nina Suerte to polska dj-ka, która występowała w najlepszych klubach i na największych festiwalach. Od 5 lat jest stałą bywalczynią w Azji, gdzie podpisuje kolejne kontrakty i występuje na największych scenach.

Obecnie w jej setach można usłyszeć dużą dawkę hardstylowych brzmień. Jest założycielką wytwórni "Nando Records", gdzie wydaje swoje produkcje. Z pomocą polskiego dj’a i producenta transowego Tiddey'a stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj-ek na świecie.

Na portalach społecznościowych można zobaczyć jej wszystkie występy, a także najnowszy live set zagrany na winylach.

Organizatorzy Mamry Music Festival przygotowali na przyszłoroczną edycję wielką niespodziankę. Razem z partnerem, Agencją Marketingowo-Reklamową "LIDER" Sp. z o.o z Elbląga, zorganizują w ramach Mamry Music Festival Finał Bursztynowej Miss Polski.

Na węgorzewski finał przyjadą laureatki (zdobywczynie pierwszych trzech miejsc) z eliminacji w 4 miejscowości nadmorskich. Szczegóły wyborów na http://www.bursztynowamiss.pl/

Mamry Music Fetival to trzecia edycja imprezy z muzyka w stylu EMD w tle. Swój udział na festiwalu już potwierdzili: GROMEE, MELO.KIDS., DIRTY RUSH & GREGOR ES, EXATION. Kolejni wykonawcy już wkrótce.

Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.

Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl oraz poprzez sieć EBILET.

MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się 8 sierpnia 2020 r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19.

ReklamaC1 - Ognisty Ptak

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Perła Mazur