ReklamaA1 - Sailing Machine

Marzysz o świetnej łodzi motorowej? Poznaj markę Quicksilver

Sprzęt i inspiracje6 kwietnia 2021, 14:58Komentarzy: 1
Marzysz o świetnej łodzi motorowej? Poznaj markę Quicksilver

Quicksilver to znana i bardzo popularna marka produkująca łodzie motorowe. Charakteryzuje je praktyczność, styl i bezpieczeństwo. Firma współpracuje z doświadczonymi projektantami, inżynierami i architektami morskimi z Grupy Brunswick. Taką łódź możesz kupić w Polsce, w Giżycku, u autoryzowanego dealera marki – firmy Moto-X.

Posiadanie własnej łodzi motorowej to marzenie wielu z nas. Taka jednostka daje nam sporą frajdę i zabawę podczas pływania po mazurskich jeziorach. To także poczucie wolności i swobody w jej użytkowaniu – nie musimy się martwić o dostępne terminy wynajęcia łodzi, ponieważ mamy swoją na własność.

Jeśli już zdecydowaliśmy się na zakup łodzi motorowej, warto poznać ofertę marki Quicksilver Boats, która dostarcza doskonałej jakości jednostki w bardzo przystępnych cenach.

Eleganckie łodzie motorowe w przystępnych cenach

Łodzie motorowe marki Quicksilver to naprawdę doskonałe jednostki, sprawdzające się w każdych warunkach. Możesz je obejrzeć i kupić w Giżycku na Mazurach i pływać po okolicznych jeziorach lub gdziekolwiek sobie zamarzysz. Duży wybór modeli oraz szeroki przekrój cenowy pozwala na znalezienie łodzi spełniającej oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Orientacyjne ceny poszczególnych jednostek można sprawdzić tu: https://quicksilver-boats.pl/strony/cenniki

Łodzie Quicksilver to innowacja i wykorzystanie przestrzeni, to również najlepszy w swojej klasie stosunek długości do szerokości łodzi (konstrukcja kadłuba w kształcie litery V), co wpływa na stabilność i bezpieczeństwo.

Łodzie Quicksilver są dostępne w klasach

 • Sundeck
 • Open
 • Pilothouse
 • Cruiser
 • Bowrider
 • Weekend
 • Cabin

Wysoka jakość, ekonomiczne łodzie

Celem Quicksilver jest produkcja wysokiej jakości, ekonomicznych łodzi z wykorzystaniem potencjału doświadczonych pracowników.

Łodzie tej marki są idealnie przystosowane do europejskich warunków atmosferycznych. Łódź jest wykończona trwałymi i wodoodpornymi materiałami, które nie nasiąkają podczas deszczu oraz dają się łatwo konserwować i czyścić.

Producent oferuje dwuletnią gwarancję od daty (pierwszej) sprzedaży produktu. Gwarantuje dodatkowy rok na kadłub na wypadek awarii konstrukcyjnej, która będzie spowodowana wadą materiałów lub błędami powstałymi w produkcji.

Wysoka jakość usług oraz gwarancja profesjonalnego serwisu

Po zakupie łodzi motorowej nie zostajesz z nią sam, nadal jesteś objęty opieką firmy. Quicksilver Polska podejmuje się napraw i serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w pełnym zakresie przewidzianym w umowie. Wykonuje również modernizację i rozbudowę łodzi bez ingerencji w zapisy gwarancyjne.

Jednym z filarów firmy są usługi serwisowe związane z łodziami motorowodnymi na terenie Polski północno - wschodniej i całych Mazur. Głównie serwisowane są silniki zaburtowe i stacjonarne, jednak również inne usterki mogą zostać usunięte przez specjalistów firmy.

Moto-X z Giżycka jest również autoryzowanym dealerem marek silników: Mercury, Honda, Suzuki i Volvo Penta. Serwis prowadzony jest zarówno w firmie, jak i "na wodzie".

O firmie Moto-X

Firma Moto-X Jarosław Narwojsz powstała w 2001 roku. Od samego początku postawiono na rozwój oferty, budowę marki, budowę relacji i współpracę z kontrahentami z Polski i Europy.

Od kwietnia 2020 firma z Giżycka jest autoryzowanym dystrybutorem na Polskę marki Quicksilver Boats.

Dzięki rzetelnemu i uczciwemu podejściu do klientów i współpracowników, firma z Giżycka notuje dynamiczny wzrost w sprzedaży i serwisie silników oraz łodzi motorowych. Elementem, który również w dużym stopniu wpływa na rozwój i wzrost sprzedaży są oryginalne części zamienne. Nie bez znaczenia jest również serwis, który przez wielu klientów uznawany jest za najlepszy, nie tylko na Mazurach.

W czerwcu 2017 roku ukończono budowę nowej siedziby firmy przy głównej obwodnicy Giżycka. Powierzchnie magazynowe, biurowe oraz serwis mieszczą się w hali o kubaturze ponad 700m2. Jest to miejsce, do którego bardzo łatwo dojechać.

Więcej informacji: https://quicksilver-boats.pl/

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 2
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - HeydayBoats Moto-X
ReklamaA2 - Tło Dla Mew