ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina

Marzysz o zamieszkaniu na Mazurach? Tu znajdziesz idealne miejsce!

Sprzęt i inspiracjeInwestycje19 lutego 2021, 13:00
Marzysz o zamieszkaniu na Mazurach? Tu znajdziesz idealne miejsce!
 fot. mazurskideweloper.pl/goldap-pagorkowa

Jeśli urzekają was Mazury – klimat, przyroda, zabytki, wiele możliwości realizacji swoich pasji i myślicie o przeprowadzce w ten region kraju lub posiadanie tu całorocznego domu, to mamy dla Was idealną wprost ofertę. Teraz możecie mieć swój wymarzony dom na Mazurach.

Spójrzmy na miasto Gołdap

Idealne położenie tego miejsca na Mazurach, w otoczeniu Puszczy Rominckiej, przy przepięknym jeziorze Gołdap wprost zachęca do zamieszkania czy dłuższego wypoczynku. W najbliższej okolicy mamy możliwość korzystania z wielu wspaniałych darów natury, nie tylko jako malownicze tło czy miejsce spędzania czasu wolnego, ale również do korzystania z jej uzdrawiającej mocy. Gołdap to przecież uzdrowisko, z leczniczymi tężniami solankowymi i parkiem zdrojowym.

Ten region Mazur aż kipi wspaniałą, jeszcze dziką przyrodą, nieodkrytymi zakątkami, pięknymi jeziorami i wspaniałymi zabytkami. Tu niedaleko możemy zanurzyć się w ostępy Puszczy Rominckiej, odkryć wspaniałe i zabytkowe wiadukty w pobliskich Stańczykach, Boktunach i Kiepojciach, korzystać z wielu pięknych akwenów – ciszy i spokoju.

Gołdap to również kwintesencja mazurskiego miasteczka, z wielowiekową tradycją, wspaniałymi zabytkami, ale równocześnie zapewniające nowoczesną infrastrukturę miejską, miejsce do rozrywki, możliwości załatwiania swoich codziennych spraw.

To po prostu idealne miejsce do życia, a także pracy – jeśli macie pomysł na swój biznes na Mazurach, pracujecie zdalnie lub macie ofertę pracy w regionie.

Wybierzcie Domy nad Zalewem

Jeśli chcecie właśnie w Gołdapi lub najbliższych okolicach szukać swojego miejsca do życia, warto zainteresować się nowo powstającą inwestycją – Domy nad Zalewem, zlokalizowaną w uzdrowiskowej Gołdapi, przy ulicy Pagórkowej. Jak sama nazwa wskazuje, domy powstają nad akwenem o nazwie Zalew nad Ustroniem, który został stworzony w 2012 r.

Budynki będą znajdowały się na wzniesieniu, które gwarantuje zapierający dech w piersiach widok na całą okolicę. Taka lokalizacja to również gwarancja stałego obcowania z mazurską przyrodą, odpoczynek nad wodą, długie leśne spacery oraz możliwość rekreacji w przydomowym ogrodzie.

Domy nad Zalewem to nie jest miejsce otoczone przyrodniczą głuszą. Mieszkańcy, oprócz bliskości natury, mają „w zasięgu wzroku” również wszystkie miejskie udogodnienia.

W bliskiej odległości od domów znajdują się:

 • Las Kumiecie, w którym organizowane są różnego rodzaju zawody sportowe oraz w którym można swobodnie oddać się spacerom na łonie natury (400 m),
 • szkoła podstawowa nr 2 (500 m),
 • stadion OSiR z boiskami do piłki nożnej oraz kortami tenisowymi (600 m).

Nowi mieszkańcy Domów nad Zalewem będą mogli korzystać z Promenady Zdrojowej w której znajdują się Tężnie, Zakład Przyrodoleczniczy, Pijalnia Wód Mineralnych i Leczniczych, jezioro Gołdap wraz z plażą gminną, Park Zabaw dla najmłodszych oraz wiele innych atrakcji. To wszystko oddalone jest od domów zaledwie o 1300 m.

Niedaleko położony jest również wyciąg narciarskich na Pięknej Górze. W najbliższej zaś okolicy znajdziemy także liczne ścieżki rowerowe.

Jak wyglądają te domy?

Inwestycja Domy nad Zalewem to pięć funkcjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, które są połączeniem wszelkich zalet mieszkania w domu zaprojektowanym z myślą o wygodzie i bliskim kontakcie z naturą. Nowoczesna architektura budynków położonych przy granicy z zalewem wraz z wymarzonym ogrodem z tarasem tworzą niepowtarzalny charakter i klimat tego miejsca.

Każdy z domów posiada powierzchnię 150,80 m2. W jego skład wchodzą trzy kondygnacje. Na parterze znajduje się nowoczesny i przestronny salon z aneksem kuchennym z wysokim sufitem do ponad 5 m i wyjściem na loggię z widokiem na zalew, spiżarnia, łazienka z miejscem na prysznic, hol oraz wiatrołap. W budynku znajduje się również garaż na jedno stanowisko.

Na drugiej kondygnacji znajdziemy przestronną i otwartą antresolę z widokiem na salon. W opcji dodatkowej do wyboru jest wersja A z dwoma sypialniami oraz wersja B z sypialnią wraz z oddzielną łazienką.

Na pierwszym poziomie znajdują się dwie sypialnie oraz hol, z których można bezpośrednio wyjść na taras oraz do ogrodu, łazienka z miejscem na wannę, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia.

Standard wykończenia przewiduje ogrzewanie podłogowe na parterze (z wyłączeniem garażu) oraz na poziomie pierwszym, w holu i łazience, aby zapewnić maksymalny komfort aranżacji pomieszczeń, bez konieczności montażu grzejników – w pozostałych pomieszczeniach będą grzejniki. Duże przeszklenia w salonie idealnie doświetlają przestrzeń.

Budowa inwestycji rozpocznie się latem 2021 roku i zakończona będzie we wrześniu 2022 roku.

Mazurski Deweloper sp. z o.o.
19-500 Gołdap, Plac Zwycięstwa 17a
tel. 602 153 389, biuro@mazurskideweloper.pl
facebook.com/MazurskiDeweloper
https://mazurskideweloper.pl/goldap-pagorkowa/

zdjęcia: uzdrowiskogoldap.pl, facebook.com/GoldapZdroj

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

 • 11
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 4
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Odysseya Yachts