ReklamaA1 - Gertis

Mazury urzekają każdego. Znana aktorka chce tu osiąść na stałe

Bieżące24 grudnia 2020, 10:31
Mazury urzekają każdego. Znana aktorka chce tu osiąść na stałe
 fot. polsat.pl

Kto choć raz przyjedzie na Mazury, zakocha się w tym regionie. Wiele osób marzy, aby tu właśnie kupić dom czy mieszkanie. Na stałe chcą tu osiąść również znani sławni ludzie – sportowcy, aktorzy, piosenkarze. Do tego grona miłośników Mazur dołączyła niedawno aktorka Anna Dereszowska.

Aktorka niedawno wyznała mediom, że chce trochę zwolnić w swoim życiu zawodowym. Myśli też o uruchomieniu biznesu. Mazury do tego, według Dereszowskiej, nadają się świetnie.

Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się. Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na zupełną zmianę naszego świata, stylu życia i pracy – wyznała aktorka na Instagramie.

Post zilustrowało zdjęcie Anny Dereszowskiej przytulonej do partnera, Daniela Duniaka, na tle budowanego domu. W hasztagu aktorka zdradziła lokalizację: Mazury.

Mazury urzekają każdego. Znana aktorka chce tu osiąść na stałe

Jak wyznała w programie "Dzień dobry TVN", zmiana stylu życia będzie idealnym prezentem z tej okazji. Postanowiła zwolnić tempo, przeprowadzka na Mazury bardzo jej w tym pomoże. Zapytana o powody, dla których zdecydowała się na zmianę dotychczasowego życia, przyznała, że duży wpływ miała pandemia: „Dla mnie to duża zmiana. Przede wszystkim dlatego, że teatry nie działają, a grałam kilkanaście spektakli w miesiącu. Odpadły też koncerty i prowadzenie różnych imprez.”

Anna Dereszowska podzieliła się też informacją, że razem z partnerem planują biznes, mają zamiar budować domki na wynajem.

Jak informuje portal Plejada, aktorka uspokoiła swoich fanów, że nie zamierza porzucić zawodu. Będzie dojeżdżać z Mazur do Warszawy.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

 • 6
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 2
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 3
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 3
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Rumszewicz

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Mazurska Jagnięcina