ReklamaA1 - Sailing Machine

Międzynarodowy Obóz Piłkarski na Mazurach w Mrągowie

Bieżące18 stycznia 2021, 18:40
Międzynarodowy Obóz Piłkarski na Mazurach w Mrągowie
 fot. mazury24.eu

Sergey Shipovskiy jest byłym bramkarzem Szachtara Donieck, Hutnika Kraków czy Pogoni Szczecin. Dziś prowadzi szkółkę bramkarską „Goalkeeper”, szkoli młodych sportowców i organizuje międzynarodowe obozy. Jeden z nich ma odbyć się w najbliższe wakacje w... Mrągowie.

Pochodzący z Rosji Shipovskiy od lat mieszka w Polsce. Po zakończeniu kariery sportowej założył swoją szkółkę bramkarską.

- Od 13 lat szkolę młodych ludzi. Staram się przekazać im swoją wiedzę. O czymś takim myślałem jeszcze jako zawodnik – mówi szkoleniowiec.

Najbliższy, wakacyjny obóz Sergey Shipovskiy chce zorganizować w Mrągowie. Przygotowania już się rozpoczęły.

Obóz odbędzie się na terenie jednego z mrągowskim hoteli i będzie podzielony na dwie tury: pierwsza odbędzie się od 26 czerwca do 2 lipca, a druga od 4 do 10 lipca. Wydarzenie będzie adresowane nie tylko do młodych bramkarzy, ale również do piłkarzy.

Pierwszą część poprowadzą między innymi trenerzy z Anglii (Manchester City), a drugą z niemieckiej Bundesligi. W zgrupowaniu weźmie udział około 120 osób z całej Europy.

Oprócz obozu Sergey Shipovskiy chce zorganizować w Mrągowie kurso-konferencje dla trenerów. To wydarzenie miałoby się odbyć w terminie pomiędzy zgrupowaniami.

– Jestem już po rozmowach z przedstawicielami Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, którzy z chęcią wesprą tą inicjatywę. Liczę, że wszystko uda się dograć perfekcyjnie. Dziękuję również burmistrzowi Mrągowa Stanisławowi Bułajewskiemu za chęć współpracy. Myślę, że w najbliższe wakacje Mrągowo stanie się wspaniałym miejscem dla młodych adeptów piłkarstwa – mówi Shipovskiy.

Na podstawie informacji UM Mrągowo

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - system czarterów