ReklamaA1 - Sailing Machine

Mieszkaniec Węgorzewa w "Szansie na Sukces"

Mieszkaniec Węgorzewa w "Szansie na Sukces"
 fot. wegorzewo.pl

Już w najbliższą niedzielę (15 marca) o godzinie 15:15 na antenie TVP2 w programie "Szansa na sukces" wystąpi węgorzewianin Krzysztof Bobel.

Tematem odcinka są piosenki Andrzeja Zauchy – wielkiego dżentelmena polskiej sceny muzycznej, wiecznie żywego za sprawą swoich ponadczasowych utworów. Siedmioro uczestników odcinka wykona takie przeboje, jak: "C'est la vie", "Bądź moim natchnieniem", "Byłaś serca biciem" czy "Jak na lotni".

Krzysztof Bobel jest absolwentem Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu. Studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, pracuje w zespołach eventowych oraz jako aktor scen muzycznych.

Do programu "Szansa na Sukces" dostał się, biorąc udział w styczniowym castingu w Warszawie, w budynku Telewizji Polskiej.

– Po ponad dwunastu godzinach stania w kolejce pośród tłumnie przybyłych ludzi z całego kraju, w końcu doczekałem się swojej szansy. Po zaśpiewaniu dwóch wybranych fragmentów piosenek w języku polskim, producenci zadecydowali, że zaproszą mnie do udziału w jednym z odcinków tego programu – opowiada młody węgorzewianin. – W dniu nagrań pozytywne emocje udzielały mi się bardzo – świadomość, iż przyjdzie mi zaśpiewać przed Krystyną Prońko czy Januszem Szromem sprawiała, że czułem się mocno zmotywowany. Dodatkowo nakręcał mnie fakt, że przyjdzie mi publicznie dyskutować z prowadzącym ten program Arturem Orzechem – jednym z najlepszych dziennikarzy muzycznych w naszym kraju i zarazem jednym z moich ulubionych postaci radiowo-telewizyjnych. A największym wyzwaniem było dla mnie to, że do ostatniej chwili nie wiedziałem, co będzie mi dane zaśpiewać. Siedmioro uczestników odcinka losowało z puli piosenek Andrzeja Zauchy, każdemu przypadł jeden utwór. Mnie los przydzielił najbardziej znany z jego utworów – "Byłaś serca biciem". 

O tym, jak mu poszło w programie przekonać się będzie można już w tę niedzielę (15 marca) o godzinie 15:15, włączając TVP2.

źródło: wegorzewo.pl

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - system czarterów