Miłośnicy Mazur - dusza Mazur na zdjęciach Piotra Mierzejewskiego

2 lutego 2020, 22:07Komentarzy: 2

Każdym zdjęciem, artykułem, materiałem video, staramy się przed naszymi czytelnikami odkrywać Mazury (czasem na nowo). Najbardziej jednak cieszy nas fakt, kiedy nasi nowi czytelnicy odkrywają Mazury przed nami. Nie to  żebyśmy już znali całe Mazury ale... cenimy i uwielbiamy inne spojrzenie na ten piękny region Polski...

Dziś inne, magiczne i z duszą... spojrzenie na Mazury możecie zobaczyć na zdjęciach Piotra Mierzejewskiego, który tak opisuje swoją pasję fotograficzną...

Fotografia to moja druga miłość (pierwszą jest oczywiście moja żona Maja :)). Robiąc zdjęcia kieruję się słowami Roberta Bresson`a - „Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył”. Fotografia, a konkretnie fotografia krajobrazowa jest moją największą pasją, jest czymś dla mnie bardzo ważnym. Dzięki niej przebywam na łonie natury, gdzie wypoczywam pomimo zrobionych kilku kilometrów w poszukiwaniu tego jedynego ujęcia.

Mam to szczęście, że mieszkam na Mazurach, dlatego też powstał mój profil na Facebook`u - Mazurskie Krajobrazy, który poświęcony jest moim kochanym Mazurom, Puszczy Piskiej oraz miastu Pisz, w którym się urodziłem oraz mieszkam. To przepiękne, unikatowe tereny – wg mnie jedyne w swoim rodzaju.

Trudno nam się z tym słowami nie zgodzić. Cieszymy się, że Piotra możemy nazwać Miłośnikiem Mazur a jego zdjęcia gościć na mazury24.eu.

Jeśli podobają Wam się zdjęcia Piotra - zapraszamy na jego profil na - FB/MazurskieKrajobrazy  

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 10
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Nowy Harsz