ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Miłośnicy Mazur - Maison du Temps - "Mazury na piechotę"

PrezentacjePozostałe10 października 2019, 13:45Komentarzy: 1
Miłośnicy Mazur - Maison du Temps - "Mazury na piechotę"

Miłośnicy Mazur to nowy cykl, który kierowany jest do wszystkich naszych czytelników - polega on na możliwości prezentowania Waszych tekstów i galerii na łamach serwisu. Jeśli jesteście zakochani w Mazurach, są one częścią waszych emocji, macie swoje zdjęcia, nieopublikowane teksty - wyślijcie je do nas... Zależy nam aby ten piękny kawałek Polski odkrywać razem z Wami, poznawać wasze spojrzenie na Mazury, prezentować Wasze odczucia i pomysły...

Co zrobić aby część "Waszych" Mazur pojawiła się u nas? To proste - wystarczy wysłać zdjęcia w dobrej jakości wraz z tekstem nawiązujących do nich i... chwilkę poczekać. 

Dzisiaj prezentujemy zdjęcia wraz z tekstem, czytelnika Maison du Temps...

"Mazury na piechotę"

Fantastyczne dni, fantastyczny czas, fantastyczni ludzie, od dziesięcioleci Mazury "uwodzą". Mają w sobie niewyczerpaną siłę, witalność, przestrzeń, a z drugiej strony potrafią być ciche, kameralne, wręcz kruche. Ich magiczna energia uzależnia, apetyt na nią nigdy się nie kończy - a "smak i zapach" zostaje na całe życie.

Mazury od lat nas zaskakują, szczególnie na piechotę, każdy kolejny kilometr, droga czy brzeg kolejnego jeziora -  tyle odkryć - i tyle jeszcze do odkrycia. Te wszystkie fantastyczne chwile staramy się zachować na fotografiach - przygotowując je starannie - jak najlepiej umiemy. 

Na czas między Mazurami a Mazurami.  Dla nas, naszych bliskich, Przyjaciół i Państwa.

Jesień.

Przyszła na serio, no wiem - zawsze przychodzi - trochę marudzę ale też ją Kochamy - nasza swojska Pani Jesień - pomęczy, ale też daje czas na pobycie ze sobą, trochę przewieje, przemoczy, coś przypomni, jest piękna i nim odejdzie - ciepło nas uspokoi - bo niebawem - za dwa kroki Boże Narodzenie , a za chwilkę Wielkanoc - i z górki - później tuż, tuż i fruuuuuu na ukochane Mazury.

Żeby ten czas skrócić do "fruuuuuu", - drukujemy  na pięknym, kolekcjonerskim papierze fineART nasze "Mazury"  jak zapasy na zimę, żeby cieszyły do kolejnych Mazur na piechotę...

Dziś zapraszamy Państwa na pierwszy "spacer" po "naszych" wspólnych  Mazurach...

Maison du Temps

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 7
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Odysseya Yachts