ReklamaA1 - Przystań Nautica

Miłośnicy Mazur, obłędne zdjęcia z lotu ptaka od Pawła

BieżącePrezentacje7 grudnia 2019, 23:49Komentarzy: 2
Miłośnicy Mazur, obłędne zdjęcia z lotu ptaka od Pawła

W dzisiejszej fotogalerii z cyklu "Miłośnicy Mazur" gościmy zdjęcia wykonane z lotu ptaka (drona) przez Pawła Adamskiego. Bardzo cieszymy się z lokalizacji wykonanych zdjęć. Szczytna u nas jeszcze nie było, a sesje i opis tej pięknej miejscowości oraz okolic, planujemy wykonać dopiero w nadchodzącym sezonie 2020. 

Cieszymy się również, iż cykl "Miłośnicy Mazur" spotkał się z Waszym uznaniem i doceniacie twórczość każdego, kto skrada niekończące się piękno Mazur - właśnie do Internetu. Autorom zdjęć dziękujemy za wysłane fotki, bezinteresowność i chęć w promowaniu naszych pięknych Mazur.

Autor dzisiejszej fotogalerii piszę o sobie tak,

Jestem mieszkańcem Szczytna.Moją wielką pasją jest wideofilmowanie oraz wykonywanie zdjęć dronem. Moje hobby przerodziło się w pracę. Jestem szczęśliwym człowiekiem, gdyż wykonuje to, co lubię najbardziej. Warmia i Mazury wyglądają obłędnie z lotu ptaka...

Wyjątkowo mocno zgadzamy się z ostatnim zdaniem. Będąc na Mazurach czasem nie wiemy co zrobić: brać aparat i robić to co przed nami, startować i patrzeć na to z góry... czy zapisywać to piękno w pamięci i nie tracić chwili na rozpakowanie sprzętu. Na całe szczęście egoistycznie nie postępujemy i odkrywamy Mazury przed Wami na nowo. Cieszymy się, że możemy to robić z bohaterami naszego cyklu "Pasjonaci Mazur".

Oczywiście zapraszamy wszystkich, którzy swoim spojrzeniem na Mazury chcą podzielić się z szerszą publicznością. Dziękujemy Pawłowi za zdjęcia i witamy Szczytno w naszych progach...

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 11
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka