ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Mrągowo promowało Mazury na ogólnopolskim Forum Branży Eventowej

Bieżące25 stycznia 2023, 7:05Komentarzy: 3
Mrągowo promowało Mazury na ogólnopolskim Forum Branży Eventowej
 fot. UM Mrągowo

129 wystawców, w tym delegacja z Mrągowa złożona z przedstawicieli Stowarzyszenia LOT „Ziemia Mrągowska”, Urzędu Miejskiego w Mrągowie oraz Hotelu Mrągowo Resort i SPA wzięła udział w największym w Polsce spotkaniu ludzi związanych z realizacją wydarzeń – Forum Branży Eventowej, które odbyło się 18 stycznia 2023 roku w EXPO XXI w Warszawie.

- Podczas Forum Branży Eventowej prezentowana była turystyczna oferta Mrągowa. Na stoisku nr 5 w hali targowej EXPO XXI uczestnicy targów mogli porozmawiać o festiwalowym potencjale Mrągowa, uzyskać informację o atrakcjach turystycznych i zapleczu noclegowym zarówno w mieście, jak i w gminie, poznać szczegóły Szlaku Maślanki Mrągowskiej, a także spróbować lokalnych produktów firmy Mlekpol oraz Piekarni Cukierni Marka Szabelskiego (czekolady, muffiny, torty, donuty) – informuje Urząd Miejski w Mrągowie.

W tym roku w największym w Polsce spotkaniu ludzi związanych z realizacją eventów wzięło udział 129 wystawców. A na dwóch scenach wystąpiło aż 43 ekspertów.

Forum Branży Eventowej umożliwia nawiązywania relacji biznesowych i branżowych, inspiruje oraz motywuje do realizacji ciekawych projektów związanych z przemysłem spotkań.

W wydarzeniu rokrocznie biorą udział agencje eventowe, agencje marketingowe, agencje PR, klienci końcowi, agencje incentive travel, wedding plannerzy.

Forum Branży Eventowej to targi, prelekcje, dyskusje eksperckie, sesje networkingowe, branżowa giełda pracy, pokazy artystyczne, prezentacje atrakcji, gry miejskie, konkursy czy loterie.

Na podstawie informacji UM Mrągowo

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Rumszewicz

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Tło Dla Mew