ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Na Mazurach powstanie pole golfowe. Ogłoszono konkurs na jego projekt

BieżąceInwestycje14 listopada 2022, 9:33Komentarzy: 1
Na Mazurach powstanie pole golfowe. Ogłoszono konkurs na jego projekt
 fot. mazury24.eu

Luksusowy resort na Mazurach, który wkrótce ma zostać wybudowany chce urozmaicić swoją ofertę. Dlatego zdecydowano, że zostanie zrealizowana kolejna inwestycja. Tym razem ma powstać pole golfowe. W tym celu ogłoszono konkurs na jego projekt.

Universe Properties Group ogłosiła konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej strzelnicy golfowej, która powstanie na terenie przyszłego resortu turystycznego Masurian Yacht & Golf Resort. Obiekt będzie zlokalizowany pomiędzy trzema jeziorami: Święcajty (na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich) oraz Harsz i Lemięt.

Uczestnicy konkursu za zadanie mają zaprojektowanie obszaru strzelnicy golfowej wraz z budynkiem klubowym oraz zapleczem składającym się z budynku lub budynków gospodarczo-administracyjnych i techniczno-sanitarnych wraz z infrastrukturą komunikacyjną i zagospodarowaniem terenu.

Jak podkreśla organizator, koncepcja musi podkreślać prestiż lokalizacji resortu. Oczekiwane są także m.in. proekologiczne rozwiązania i nacisk na przyjazność budynków dla środowiska i użytkowników.

Dla laureatów konkursu przewidziano nagrody: I nagroda: 30 000 zł netto oraz zaproszenie do negocjacji dotyczących zlecenia kompletnej dokumentacji projektowej, a także publikacja projektu na łamach Golf Course Architecture. II nagroda: 20 000 zł netto. III nagroda: 10 000 zł netto.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie można składać do dnia 16 stycznia 2023 r. Prace konkursowe będzie trzeba złożyć do godz. 18.00 24 kwietnia 2023 r. Ogłoszenie wyników zaplanowano na przełom maja i czerwca 2023 r.

źródło: propertydesign.pl

ReklamaC1 - Ferie Zimowe AZS

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 3
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 4
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Chłop z Mazur

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe