ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Nowy port nad Pisą zaprasza Was od sezonu 2020

Pływanie po MazurachInwestycje14 lutego 2020, 21:25Komentarzy: 6
Nowy port nad Pisą zaprasza Was od sezonu 2020

Przypłyńcie i zacumujcie w centrum miasta! Piski Port czeka na żeglarzy i motorowodniaków już od początku sezonu 2020. Jeżeli kochacie Mazury i aktywny wypoczynek nad wodą, to koniecznie obierzcie kurs na Pisz! Przypłyńcie do portu i zacumujcie na chwilę lub zakotwiczcie na dłużej w ścisłym centrum miasta.

Do dyspozycji  żeglarzy i motorowodniaków oddano 36 miejsc z dostępem do prądu i wody. Bez problemu naładujecie akumulator, uzupełnicie wodę, pozbędziecie się "balastu" i uzupełnicie zapasy. Port leży bardzo blisko stacji paliw, wielu restauracji, kawiarni i sklepów. 

Pisz, to urokliwe miasto nad rzeką Pisą położone na skraju Puszczy Piskiej z ciekawą historią i zabytkami. Nie sposób się tu nudzić.

Dowiedz się więcej o Piszu

Z portu możesz obrać kurs na jezioro Roś i dalej przez Kanał Jegliński wypłynąć na szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jeżeli jesteś kajakarzem, to płynąc z nurtem Pisy zachwycisz się urokami Puszczy Piskiej.

W sprawie skorzystania z portu prosimy kontaktować się z: Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu, ul. Mickiewicza 2, tel. 87 423-28-23; e-mail: mgosirpisz@wp.pl, FB: https://www.facebook.com/mgosirpisz/.

Jeszcze przed sezonem postaramy się wykonać dokładne zdjęcia oraz zaktualizować naszą mapę portów, przystani i miejscówek na szlakach WJM.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 55

 • 33
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 9
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 5
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 4
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 2
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka