ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Odkryj Niezwykłe Zimowe Ferie w Papugarni Mazury!

Atrakcje19 stycznia 2024, 13:47
Odkryj Niezwykłe Zimowe Ferie w Papugarni Mazury!
Nowi mieszkańcy papugarni i mini zoo w Wilkasach fot. Papugarnia Mazury

Dzisiaj mamy dla Was ciepłe zaproszenie do magicznego świata egzotycznych ptaków i uroczych zwierząt. Papugarnia, Wiewiórkarnia, Mini Zoo czekają na wszystkich miłośników przyrody i niezapomnianych chwil spędzonych na świeżym powietrzu.

Papugarnia Mazury stałą się doskonałym miejscem na rodzinne, zimowe ferie, łącząc niepowtarzalne atrakcje z urokiem egzotycznych stworzeń. Papugarnia Mazury, położona przy ul. Olsztyńskiej 19C w Wilkasach, zaprasza codziennie od 11:00 do 16:00, oferując nie tylko fascynujące widowisko, ale również interakcję z kolorowymi mieszkańcami papugarni.

To miejsce przeniesie Cię w świat egzotycznych ptaków z różnych zakątków świata, zapewniając zarówno dzieciom, jak i dorosłym niezapomniane przeżycia.

Marzyłeś kiedyś o karmieniu wiewiórek z ręki?
Marzyłeś kiedyś o karmieniu wiewiórek z ręki?

W Papugarni Mazury nie tylko obserwujesz, ale również uczestniczysz! Możliwość karmienia tych kolorowych stworzeń, pokarmem zakupionym na miejscu,  sprawia, że wizyta nabiera dodatkowego uroku. Dla pasjonatów fotografii jest to również wyjątkowa okazja do wykonania niezapomnianych zdjęć z ptakami na ramieniu, czy też głowie, tworząc trwałe wspomnienia.

To jednak nie koniec atrakcji! Mini Zoo, będące integralną częścią Papugarni Mazury, zachęca do spotkania z zwariowanymi wiewiórkami, które cieszą się z wizyty każdego z gości. Odwiedzający mają szansę obserwować, jak z gracją i zwinnością zajadają orzeszki, tworząc niesamowite widowisko.

Jeden z naszych nowych mieszkańców
Jeden z naszych nowych mieszkańców

W ostatnim czasie Papugarnia Mazury powiększyła swoją rodzinę o małpki, które zaszczyciły te miejsce dodatkowo malutką małpką, tym samym dodając uroku i radości dla wszystkich odwiedzających.

Mini Zoo to także miejsce, gdzie różnorodność zwierząt hodowlanych jest fascynującym elementem wizyty. Króliki, świnki morskie, bażanty, koguty, kurki, gołębie, indyki, kaczki – to tylko niektóre z nich! Każde zwierzę to kawałek naturalnej piękności, który warto poznać.

W imieniu Papugarni Mazury zapraszamy przez cały tydzień na niezapomniane przygody w świecie zwierząt. Podczas tych zimowych ferii, zanurzcie się w barwnym świecie, egzotycznych ptaków oraz wielu innych zwierząt mieszkających w Mini Zoo.

Serdecznie zapraszamy.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Rumszewicz

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - Marina Bajana
ReklamaA2 - Tło Dla Mew