ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Odwiedź nas na Targach Boatshow 2019 w Łodzi

Odwiedź nas na Targach Boatshow 2019 w Łodzi

Ponad 100 jachtów żaglowych i motorowych można co roku podziwiać w Łodzi, podczas Boatshow Poland. 21 edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2019 roku. Prezentowane będą pełnomorskie jachty żaglowe, luksusowe motorówki, łodzie turystyczne oraz houseboat’y.

Wśród wystawców z kraju i zagranicy znajdą się między innymi producenci osprzętu i elektroniki jachtowej oraz firmy oferujące czartery i szkolenia.

W kręgach branżowych targi Boatshow uznawane są jako profesjonalne spotkanie firm przemysłu jachtowego z handlowcami krajowymi i zagranicznymi oraz odbiorcami indywidualnymi. Targi chętnie odwiedzają goście z różnych regionów Polski i zagranicy. Wpływ na to ma termin dający możliwość realizacji zamówień przed nadchodzącym sezonem, szybki dojazd z różnych miejsc w Polsce i Europie. Co roku wśród wystawców oraz zwiedzających znajdują się firmy i obywatele takich państw jak: Grecja, Chorwacja, Belgia, Norwegia, Niemcy, Ukraina, Rosja i Szwecja.

Wśród gości specjalnych targów są znani żeglarze, konstruktorzy jachtów oraz właściciele marin. Codziennie podczas Boatshow, w tawernie targowej koncertują zespoły szantowe, organizowane są także prezentacje poświęcone ciekawym akwenom oraz warsztaty z nawigacji, meteorologii i bezpieczeństwa.

Targi w Łodzi to kolejna impreza na której obecna będzie część ekipy Mazury24.eu. Zapraszamy na nasze stoisko (Informacje o numerze podamy wkrótce) - odwiedź część Mazur w Łodzi. 

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj http://www.boatshow.pl/

Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji (fot. boatshow.pl)

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaB2 - Luani Consulting
ReklamaA2 - Nowy Harsz